Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság kezdete után...

Szobatisztaság kezdete után mennyi idővel tudta gyermeked egyedül intézni a pisilést?

Figyelt kérdés
Fiam 2 hónapja szobatiszta, de még nem pisil egyedül. Nadrágot, bugyit letolja, de felhúzni nem tudja rendesen, illetve mivel állva pisil, nem tud még rendesen célozni, így abban is kell segítség. Nálatok hogy volt?
2012. júl. 13. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

enyém is kb. 2 hónapja szobatiszta.

egy hónapja ha kell pisilnie ki megy egyedül a wc-re, felrakja a szűkítőt, levetkőzik, felmászik (ettől rosszul vagyok :D), pisil, megtörli, lemászik, lehúzza a wc-t kezet mos, de fel nem öltözik, az első pisiléstől itt csupin van és nem tudom rávenni, hogy öltözzön fel.


ha utcán pisil akkor finoman nyomom előre a fenekét mert ha pisis lesz a cipője akkor sír, de egyébként egyedül intézi, ott felhúzza a nacit, bugyit.

2,5 éves

2012. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Kb fél év volt
2012. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


A Fiam 2,5 éves múlt nem rég lett teljesen szobatiszta, hát öltözni, minimum 3 éves koráig segítek neki, bár már egész jól halad, mert bölcsis, és kezd magától önállósodni, csak még ügyetlenke, így segítek!

A Lányomat is addig segítettem öltöztetni, míg el nem kezdte az óvodát! Most, már nem engedi, hogy segítsek 4 éves múlt!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!