Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves múlt kislányom, egyik...

2éves múlt kislányom, egyik pillanatról a másikra nem akar egyedül aludni, nem akar (az addig imádott) ágyában lenni, csak velünk a másik szobában. Hiszti lehet vagy fél valamitől?

Figyelt kérdés
Napok óta 2-3körül ébred és már nem alszik vissza csak 5-6körül kimerülve.Nem akarom,hogy velünk aludjon,eddig ő sem szeretett volna az ágyunkba jönni,nem is hoztam át soha.egyszer mikor kb.1éve beteg volt akkor hoztam át,de ahogy elaludt már vittem is vissza.Mit csináljak?

2012. júl. 12. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szeparácios szorongás majd alábbhagy legyél ott mig elalszik és ha felébred legyél melette egy picit és nyugtasd meg
2012. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kislány fél valamitől, feküdj be mellé pár napig, ha nem akarod átszoktatni őt hozzátok. Nálunk is volt ilyen időszak és nem szokta meg, hogy mellette vagyok, hanem biztonságban érezte magát és megnyugodott, Ilyenkor úgy aludt el, hogy átölelt vagy fogta a kezem. Az én kislányom a dörgéstől fél, mostanában elég sok volt pont lefekvési időben nálunk, így bementem hozzá míg elaludt és utána kijöttem, nyitva hagytam az ő és a mi ajtónkat is.
2012. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 2.5 éves lehetett a lányom amikor elkezdett félni és azóta nem alszik el egyedül (most lesz 5) volt olyan időszak is amikor átjött, erről úgy szoktattam le, hogy mindig visszamentem vele és megvártam, hogy elalszik (szerencsére az átmászkálásról nagyjából leszokott).
2012. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ekkor kezdődött, de mostanra (szeptemberben lesz 3 éves a fiam), elmúlt. Ő nagy nehezen elaludt, de éjszaka mindig átjött mellém. Aztán egy ideje már nem jön, magától megoldódott a helyzet. Én nem vittem vissza sosem a helyére.
2012. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!