Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 19 hónapos.2 héttel...

A kisfiam 19 hónapos.2 héttel ezelött elkezdte ütni a féjecskéjét, miért van ez? (Folytatás lent. )

Figyelt kérdés
A kisfiam 19 hónapos. 2 héttel ezelött elkezdte ütni a féjecskéjét a tenyerével és egyre sűrűbben csinálja már, olyannyira, hogy már zavaró. Hiába mondjuk neki, hogy nem szabad, hiába állítjuk meg a kezét( és nem akkor csinálja ha unatkozik). Már ott tartunk, hogy nem csak a tenyerével üti a fejét, hanem a falba is. Miért van ez? Hogyan tudnánk erről leszoktatni?
2009. júl. 12. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. az én fiam 16 hós. Akkor csinálja ezt leginkább, ha már fáradt. Vagy ha unja magát, én meg főzök és nem tudok ugrani játszani. Van hogy azzal tetézi,hogy elkezdi rázni a fejét és szalad közben, de ekkor már nagyon fáradt. Olyankor én ha elaltatni végképp nem tudom, leülök vele mesekönyvet nézegetni, vagy tévézni, vagy énekelek neki. Mindegy csak lelassuljon. Remélem valamennyit tudtam segíteni.
2009. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fáradságtól csinálja de amikor rászóltunk, hogy nem szabad már csak azért is tetszett neki.Most úgy csináljuk,mintha nem látnánk és ezért abbahagyja mert nincs közönsége.15hós fiúcska...
2009. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!