Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság? Folytatás? 2...

Szobatisztaság? Folytatás? 2 éves múlt áprilisban.1 hete próbálkozunk.

Figyelt kérdés
Már nappal csak alváshoz adok rá pelenkát.Eddig a kaka is ment reggel a bilibe,de 3-4 napja tartogatja,és kéri a kisgatyát,vagy a pelust.Volt hogy este jött neki a kaki emiatt.Szól hogy jön a kaki,rá is ül,de nem nyomja ki.Csak feláll,és 5 percenként eljátsza ezt.Nem tudom mi történt.Soha nem mondtam neki hogy baj ha becsurgott,vagy bement a kaki.Valami megválltozott.Járt már így más is? Mit tegyek.Na meg a szabadban pisilés sem megy.Csak a bilibe.Ti hogy csináljátok??
2010. júl. 4. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi egy kis verset mondunk kaki közben: " Jó dolog a kaki, megkönnyebbül pici poci", vagy " kaki, kaki gyere ki, vár anyuci, apuci, babuci ideki" . Kislányom 22 hós és ő legjobban bilibe és fűbe szeret pisilni, wc-be csak néha. Én felnagyítottam neki a fűben pisilést: hú, de szuper, meg ilyesmi és büszkén újságolja, hogy ő fűbe is szokott pisilni. Esetleg ha apa is pisilne oda, de lehet, hogy ez hülyeség, bocs.
2010. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is áprilisban volt 2 éves. A pisi remekül sikerül a bilibe, a kakit Ő is tartogatja, pedig amikor elkezdtük az első héten ment minden mint a karikacsapás. Semmi rossz élmény nem érte, mindig dicséretet kapott, én sem értem. Most néha már szól hogy jön a kaka, de nem mindig időben így lekéssük a bilit. Szerintem még nem rögzült a dolog, néha nem is érdekli, mászszor meg nagyon ügyesen szól hogy pisi, vagy kaki jön. Itt a nyár, szerintem menni fog.
2010. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ltimea ***** válasza:

A lányom egy hete szól ha kell kakálni meg pisilni. Egyszer bement a bugyiba a kaka és csak annyit mondtam neki mikor kimostam a kakit, hogy milyen büdi, azóta nem kakál sem a pelusba sem a bugyiba csak a bilibe.

Még csak annyit, hogy a bili mindig látótérben van, ha kell akkor egyedül is ráül ha épp játszik és csak hallom hogy kaka és tudom hogy üríteni kell.

2010. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ltimea ***** válasza:

lemaradt hogy most lesz 27-én 2 éves.

a fiam 2 éves meg 3 hónapos volt amikor szobatiszta lett nappalra, az éjjeli pelust az idén husvétig raktam alá, de akkor is már 1 hónapja nem kellett volna.

2010. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyan így voltunk. A szabadban pisilést úgy oldottam meg, hogy vettem a Dm-ben egy eldobható papír bilit és vittem magammal amikor sétálni indultnk. Csak egy párszor kellett használni és rájött arra, hogy lent is lehet pisilni és utánna könnyen ment a pisilés lent.A kakálásnál kaka táncot jártam neki ha a wc-be ment és annak nagyon örült. De ez nomális, hogy az elején vannak gondok esetleg vissza is tartja a kakát.
2010. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Kitartó leszek akkor.Hagyom hogy magától rájöjjön.Nem eröltetem.A dmben lehet kapni ilyen bilit?

Még nem halottam róla.

2010. júl. 5. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen van a Dm.ben és nem is olyan drága.Aranyos kutya motívum volt a miénken. 300 Ft körül van. Én ki vettem a kék belső részét és csak a keretet hagytam meg,amire ráülhet és a fűre csorog így a pisi.
2010. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!