Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 eves kisfiam csak meztelen...

2.5 eves kisfiam csak meztelen szobatiszta?

Figyelt kérdés

1 hete puceran van egesz nap kisfiam. Minden pisi es kaka a bilibe megy. De ma reggel raadtam a kisgatyat es bepisilt. Azt hiszi, hogy pelus? Probaltam elmagyarazni neki, hogy kisgatyoba nem pisilunk, mert vizes lesz, le kell cserelni.

Kerne a pelust en meg probalom mondani neki, hogy tul kicsi a pelus, neki mar nem jo. Nem tetszik neki a kisgatya. Van tobb fele szinben, feher is van, mintas is van, allatfigura is. Most azt mondtam neki, hogy megfazik a pici popoja, ha nem veszi fel, hogy beteg lesz, mert megfazik. Erre mar felvette a kisgatyat.

Mennyi ido, mire felfogja, hogy a kisgatya nem pelus. Most percenkent mondja, hogy pisi, mert gondolom le akarja venni a kisgatyat. De akkor most mi legyen, meg kell szoknia, hogy kisgatya van rajta. Ha tel lenne es mennenk valahova, akkor is kene ra a gatya. Felek, ha nem szokja meg a kisgatyat, kesobb nehezebb lesz raszoktatni. Szerintetek par nap alatt hozzaszokik a kisgatyahoz? Probaljuk neki mutatni, hogy nekunk is van, meg masoknak is, de nem akarja felhuzni. Ti mit csinalnatok?


2012. júl. 14. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ugyanígy vagyunk. Kisfiam 2 éves, 1 hete szobatiszta, nincs baleset, amíg pucér. Ha ráadom a gatyót bepisil. Szerintem is azt hiszi pelenka. Pedig magyarázzuk neki, hogy nem pelus, vizes lesz stb.

Az enyém elviseli magán, nem veszi le, sőt fel is veszi magától, de ha rajta van bepisil. Ha pucér, akkor mindig bilire ül.

2012. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most mar oke, megbaratkozott vele, felfele meg ugy ahogy fel tudna huzni, de mondjuk inkabb a rovid nadragot. Lehet, hogy rovidnadragot kene kiprobalnunk. Ra is adom most.:D A rovidnadrag lazabb, talan arrol nem gondolja, hogy pelus. Es ha mar megszokta a rovidnadragot, johet a szorosabb gatyo....hatha. Ha elorebb juttok, ird meg, majd en is megirom:D
2012. júl. 14. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert 2 éves fiammal ugyan így vagyok, csak meztelen szobatiszta. Nálunk a rövidgatyós megoldás sem vált be, ugyan úgy bepisil abban is.
2012. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!