Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erre varrjál gombot! Ovis...

Erre varrjál gombot! Ovis kirándulás ad hoc jelleggel?

Figyelt kérdés

Idegrohamot kaptam ma reggel 7 órai kezdettel. Viszem a gyereket oviba, látom, ki van írva, hogy MA kirándulni megyünk a Margit-szigetre. ?!?!?!?!!?


Rajtam kívül minden szülő tudta, csak kizárólag nekem felejtettek el szólni a délutánosok tegnap, jellemző, ilyen az én formám. Regnap még semmi nem volt kiírva (hiszen ma ez állt a cetlin: MA, július 18-án kirándulni megyünk).


Többszörösen súlyos problémám van a dologgal.


- Haza kellett mennem uzsiért, hátizsákért, de ha elkések a melóból, az legyen az én bajom, ez a legkevesebb.

- A gyereket nem tudtam felkészíteni (3 éves), hogy hogyan viselkedjen, milyen lesz a kirándulás, hogy párban kell közlekedni stb.

- Alig aludt a kislány az éjjel, nem tudom, mi lesz vele egész nap, ugyanis:

- Délután kettőkor jönnek vissza, ezek szerint ott ebédelnek, gondolom uzsicsomagot, de mi lesz az alvással?!?!?!!? Éjjel is alig aludt és ő MINDENNAP alszik délután, szüksége van rá, és nem ő az egyetlen kicsi a csoportban! (Összevoont csoport van, meg amúgy is vegyes.)

- Végül: semmit nem írtam alá, hogy vihetik a gyereket!!


Légys szíves erre varrjál gombot! Mondd, hogy melyikünk a nem normális, én vagy a rendszer??


Utólag mág leesett pár dolog, pl meg kellett volna kérdeznem az alvás-dolgot, vagy mérlegelnem, hogy hazaviszem a gyereket, nem dacból, hanem a fentiek miatt, bár akkor akaratlanul őt is büntettem volna, így remélhetőleg csak nekem lesz bajom, amennyiben beleöregszem az idegeskedésbe. Legszívesebben kimennék utánuk a Margit-szigetre!!! Hogy lássam, minden rendben!!



2012. júl. 18. 09:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
És jól érezte magát a gyermek????
2012. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Jól, köszönjük, és hála Istennek egy darabban hazakerült. Az nemalvást viszont nagyon rosszul viselte. Így utólag persze mondhatnám, hogy kár volt annyira aggódni, de annyi szent, hogy ennek a módja abszolút nem ez lett volna. Ráfogom a helyettesítésre és örülök, hogy minden jó, mert jó a vége! :)
2012. júl. 19. 08:28
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem volt korrekt,hogy nem szóltak,de azért valljuk be nagyon túlreagáltad ezt a dolgot:d Tudtommal még egy hároméves sem halt bele egy margitszigetes sétába:D
2012. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Örülök, h jó lett a vége! Legközelebb tessék oroszlánosdit játszani! :D Persze csak higgadt oroszlánmama legyél! Az oroszlánbőgést nem tűrik jól ezek a birkák. :D
2012. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!