Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves fiam ha izgatott...

2,5 éves fiam ha izgatott szökkenget (nem ugrál) és tekergeti a kézfejét ez normális?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

igen minden gyerek másképp fejezi ki hogy izgatott.

ha huzamosam ideig repked akkor már el kell gondolkozni azon hogy egy neurológus lássa

2012. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugye ez nem komoly kérdés????

hogy ne lenne normális??

Az érzelmi állapotát fejezi ki így

2012. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok nő 30 évesen is pont úgyanígy viselkedik amikor örül valaminek :)
2012. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is a kézfejét tekergeti, vagy a ruháját igazgatja, csavargatja. Még mondja is mellé, hogy megigazítom a ruhámat. :) Teljesen nem oda illik a mondat, a szitu, de ez van. Majd elmúlik.
2012. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem, nem repked csak az egyik karját kinyújtja és tekergeti a kézfejét

de ha ez normális akkor ok

lehet csak engem zavar ....)))

2012. júl. 19. 15:01
 6/7 anonim válasza:
Ismerősöm is igy fejezi ki az örömét. Ő is fiú,de 11 éves. Szerintem ez egy szokés
2012. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém szőnyegen kisautózás közben produkált ilyet nagyon sokáig...tolta 10 centit,guggolásból felugrott és vissza...megint tolta 10 centit,megint szökkenés,vissza guggolásba...azt mondták rá,hogy teljesen normális,csak kissé szokatlan :)
2012. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!