Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen asztal, széket vegyek...

Milyen asztal, széket vegyek 2éves kislányomnak? Nektek milyen van? Belinkelnétek?

Figyelt kérdés
Rengeteget néztem már, de valahogy egyik sem az igazi.Fából szeretnék, ami stabil nem borul a szék könnyen.Valami szép festettre gondoltam, de ami nem túl giccses.
2012. júl. 20. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,kb egy éves koráig evett etetőszékben,azóta használjuk ezt.

[link]

2012. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van: [link] és [link] Natúr, tehát vagy csak lelakkozzátok, vagy lefestheted bármilyen színre. De dekupázsolhatod is, ami tetszik. (Nálunk a gyerekek festették le használat közben ;)) Stabil, mi is 2 évesen vettük nekik, most 5 évesek, még mindig jó állapoban van.
2012. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első,félre értettél nem etetőszéket keresek:)

Várom még az ötleteket.

2012. júl. 20. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tőlük vettem, ilyen kis széket, és ilyen kis asztalt:


[link]


[link]


Nagyon szép élőben is, strapabíró 2 éve megvan, engem, és a 100 kg férjem is elbírja, az asztalra rá is állhatok ha valamit nem érek el.


Nem billeg, nem dől el, minőségi masszív darabok, és egyedi mindenki megcsodálja, a gyerekek imádják!

2012. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


szereti a lányom, fél éve használjuk, szuper nagyon:):)


Viszont ha újra vennék, ilyet válaszatnék:

[link] szép

2012. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk pont most aktuális ez a kérdés, jövő hónapban lesz 2 éves a kislányunk, és ezt kapja szülinapjára:


[link]


[link]


Szívom a fogam, mert nagyon drága, vannak az Ikeában ettől olcsóbb asztalok és székek, de ahogy megnéztem őket, egyiket még le kéne kezelni, a másikat nem lehet rendesen tisztítani és kényelmetlen, hogy az asztallapnak pereme van stb. Ez meg gyönyörűen kidolgozott, legömbölyített sarkokkal, a széken kedves motívum, szóval ez lesz a befutó. Remélhetőleg tudjuk is használni néhány évig. Direkt úgy kombináljuk, hogy piros legyen az asztal, és hozzá veszünk két kék széket.

2012. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú, amit a 4. válaszoló linkelt, I'm Toys márkájú asztal és szék, az is nagyon jó! Az I'm Toys szuper márka, rendkívül minőségi, nekünk hintabocink és nyuszis, lábbal hajtható motorunk van ami I'm Toys, hiper-szuper! Abban biztos, hogy nem fogsz csalódni, ha abból a márkából választasz valamit.


Küldj privát üzenetet nyugodtan, ha kell az eladó elérhetősége, úgy olcsóbban tudja adni a termékeit, mint vaterán vagy teszveszen.


(utolsó voltam)

2012. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a linkeket!:)

Amit a 4-es válaszoló mutatott az nagyon tetszik, szerintem az marad!Köszönöm!

2012. júl. 20. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:

IKEA Mammut szett

[link]

[link]


én is fapárti vagyok, de gyerekbútor terén véleményem szerint nem vegyél fát, mert sokkal sérülékenyebb, összekarcolja, firkálja, leönti, stb

a műanyag egy mozdulattal letörölhető

amit linkeltem nagyon könnyű, és még a 105 kg-os apukámat is kibírta :)

2012. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is tetszik, nálunk helyhiány miatt lesz a másik ikeás, amit linkeltem. Ikeának nagyon jók a műanyag termékei is, nekünk is van sárga gyerekülőkénk, nagyon szupi! [link]
2012. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!