Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítenél szobatisztasággal...

Segítenél szobatisztasággal kapcsolatos kérdésemben?

Figyelt kérdés
Kisfiamról július elején vettem le a pelust, szerencsére szinte az elejétől nem volt baleset, ügyesen pisil és kakil a bilibe, WC-be, sőt 1 hét után már a déli alváshoz sem adtam pelust, és akkor sem szokott bepisilni, ha akár 3 órát alszik! Így csak éjszakára kap pelenkát. Az lenne a kérdésem, hogy éjszakára mikortól ne adjak rá pelenkát, vagy egyáltalán honnan fogom tudni,hogy már akkor se kell rá? Reggelre azért nem száraz a pelenka, ezért se merem még megpróbálni az éjszakát. Nekem kell "lépnem",és nem adni rá, vagy ezt ő fogja alakítani, és észreveszem mikor érett erre is?
2012. júl. 21. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt mindig menjetek el pisilni, és ébredés után rögtön. Ha már 1 hónapja száraz a pelus reggelre, akkor ajánlatos levenni- szerintem :) Sok sikert!
2012. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Kisfiamról június 17-én vettem le a pelust,ekkor volt pont 2,5 éves.

Csak az első nap volt kisebb-nagyobb baleset,de azóta nem.Én kezdettől fogva már éjszakára sem adtam rá pelenkát.

Azóta eltelt 1 hónap,délben még egyszer sem pisilt be,pedig ő is 3 órákat alszik,éjszaka pedig 1x.

Én azt mondom neked,ha pár napig száraz a pelus,akkor egy próbát megér.

Nekem abban is szerencsém volt,hogy akkor volt az a nagyon meleg és én hiába akartam ráadni éjszakára a biztonság kedvéért ő nem engedte,mondta,hogy meleg.

2012. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált az ami az elöttem írónak. Én sem adok rá pelust éjszakára sem az első naptól fogva, ami nálunk július 2. és éjszaka szintén csak egyszer volt baleset. (Mondjuk az pont a mi ágyunkra, mert éjszakai pecán volt a párom így együtt aludtunk...) De egyébként kb úgy szokás, ahogy az első válaszoló írta. Sok sikert!
2012. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok,akkor higyjétek el,ti nagyon szerencsések vagytok.Az én lányom 21 hónapos kora óta biztonsággal tiszta napközben,augusztusban lesz három éves és a déli alvás és éjszaka alatt kell a pelenka.Totál telepisili.Igaz,hogy rengeteget iszik napközben is és elalvás előtt is.Talán,ha kevesebbet adnék inni,de mit mondjak neki,hogy most nem ihatsz?Vizet iszik és rendesen eszik is,nyáron főleg rengeteget iszik.Több,mint egy éve szobatiszta nappalra.Mondjuk mindjárt itt az ovi,ott nem kap majd innivalót előtte és nap közben is inkább a társaival fog játszani.Szerintem akkor minden magától helyre jön.
2012. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztonsággal szobatiszta-bocsánat!
2012. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fekvés előtt, ha megpisilteted, és két hátig száraz pelussal ébred, úgy hogy a jelzésére ott vagy a bilivel, és pisilteted, nyugodtan leveheted két hét után is. Én így csináltam a fiammal, és bevált.
2012. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!!!
2012. júl. 24. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!