Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztasággal kapcsolatos...

Szobatisztasággal kapcsolatos kérdés: hozza a pelust, de miért? Bővebben lsd. Alább.

Figyelt kérdés

1 éves a fiam, és napközben néha odahoz nekem egy pelenkát, mélyen a szemembe néz, és azt mondja, hogy 'höh, höh', közben pedig rázza a pelust a kezében.

Ilyenkor ki szoktam bontani, nem történik semmi, bilire nem akar ráülni. Lehet, hogy mire levetkőztetem (van rajta pár réteg...), addig már be is pisilt.

Nem tudom pontosan mit akar jelezni, ha akar egyáltalán.

Akinek van tapasztalata, megírná nekem, hogy ez általában mit jelent? Köszönöm.


2010. febr. 22. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy éves fiad valószínűleg nem akar még bilibe pisilni, mert fogalma sincs arról, hogy mi az a pisilés, nála még az ösztönös dolog, ami onnan csak úgy távozik. Tehát biztos nem bilizni szeretne, talán csak büszke magára, hogy megszerezte a pelust.
2010. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak játszik vele, esetleg örül, hogy megtalálja amit rendszeresen használtok.

Nem hiszem, hogy jelezni akar vele, még nem tudja, hogy hogyan irányíthatja a pisit, meg a kakit.

2010. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Biztos igazatok van, mert ma simán beszart:-)))és játszott tovább gondtalanul.

Csak az a furcsa, hogy semmit nem szokott a pelenkán kívül odahozni nekem több helyiségen átcipelve.

2010. febr. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!