Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 gyermek mellett gyakori,...

2 gyermek mellett gyakori, hogy megnéznek és flörtölni akarnak veled?

Figyelt kérdés
Esküvőn voltunk, az egész család,( két kis gyerkőcöm van), hát kitettünk magunkért mindenki csini volt. Én a gyerekek után szaladgáltam, a párom beszélgetett és egy szintén családos pasi akart flörtölni velem. Nem adtam okot neki, hogy kezdeményezzen, de állandóan követett, nézett, megszólított, tánc közben (mialatt a feleségével táncolt) állandóan a hátamhoz nyúlkált. Ennyire gátlástalanok az emberek? Nem akartam látványosan elküldeni a balfenékre, meg a párom se vette észre...legalábbis nem mondta. De ez nekem fura volt, de nagyon! Most már csak nevetek rajta..... :DDD

2012. júl. 24. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézni igen (ez okés is), de flört nem volt. Ez amit írtál szerintem már gátlástalan, mert huncut nézés még belefér esetleg 1-2 bók (ez jól is esik az ember lelkének), de hogy kövessen, tapogasson? Nekem ez sok(kk)


Mondjuk biztos az alkohol oldotta kicsit a gátlásait és lehet fasírtban vannak a feleségével...de akkor sem mentség a viselkedésére (ezt csak az emberek védelmében írtam, talán azért ennyire gátlástalanul alap nélkül nem flörtölnek az emberek, de lehet én vagyok túl naiv)

2012. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat, terhesen , egy pali oda jött hozzám a villamos megállóban, és fel akart szedni:)))
2012. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a „jó karban lévő” családos nők azért vonzanak bizonyos férfiakat, mert velük nem kell nyüglődni, nem kell őket már feleségül venni, gyereket csinálni nekik. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem azért akart felcsípni a nős pasi, mert jó nő vagy, dehogynem, csak annyit, hogy nyilván ő az a típus, akinek egy nő nem elég, jól jönne egy szerető is – ha neki is, neked is van családod, az pedig biztosíték arra, hogy nem mártanád be a nejénél, és nem követelőznél, hogy hagyja ott.


Egyébként egy barátom (egyedülálló, 30-es pasi) nemrég kifejtette, hogy ő családos nőkre fog utazni ezentúl, mert azokkal nincs „annyi baj”, mint a szinglikkel.


A konkrét kérdésedre válaszolva: előfordul, hogy megnéznem, mondjuk én kifejezetten rosszul veszem, ha mondjuk az utcán egy olyan pasi néz meg, aki mellett ott a neje és a gyereke – gusztustalannak tartom az ilyet.

Egyébként nyilván jól esik, ha megnéznek, flörtölnek velem, és főleg az, amikor megdöbbennek, mikor megtudják, hogy gyerekem van. :)

2012. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél éves volt a kisfiam, amikor esküvőre mentünk, és egy fiatalember majdnem beleesett a dekoltázsomba, annyira bámult. Igaz,a ruhám eléggé ki volt vágva, de iszonyatosan zavarba jöttem, pedig a baba nem is volt ott, tehát a srác nem tudhatta...

Egyébként nem is veszem már észre, ami fura mert régen azért tudtam élni:)

De olyan még nem volt,hogy a férjem, és a gyerekeink jelenlétében valaki kikezdett volna velem.

2012. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szülések előtt is fel akartak szedni a nős pasik , és most 2 gyerek után is. A múltkor fogtam a 3 évesem kezét és toltam a 3 hónaposomat és megállt egy nagy luxusautó és leszólított a pasi, azt hitte majd otthagyom a 2 gyereket és elszáguldok vele?:S

Mióta 16 évet betöltöttem azóta rájöttem milyen tetvek a férfiak, de ezen én már nem akadok fent. Inkább az zavar, hogy egyre idősödnek a férfiak akik megbámulnak :D

2012. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!