Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő mellett szoktál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett szoktál flörtölni másokkal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretem, nem...
2010. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

inkább fogalmazzunk úgy: ha azt akarom, hogy dobjon, igen.

2010. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de tényleg csak flörtölni, mikor látom a csajon, h benne lenne, hanyagolom a témát, nekem az is elég, h tudom, ha akarnám megkaphatnám. Így meg van a változatosság is, nem is csaltam meg a bnőmet, csak szegény lányokat sajnálom néha... Toom nem szép dolog,de megcsalni vkit annál inkább nem az. Ráadásul ha ezt nem játszanám, sajnos tudom magamról, h élesben próbálkoznék. Ismerem magam... 23/F
2010. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek azt olvastam, hogy fürödni :D Am a barátnőmhöz kívül más lányhoz még csak nem is nagyon szolok.
2010. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
maximum ha jelen van bnőm 1 pici bele fér :P kicsit húzom az agyát :P [leginkább ismerős csajokkal akiket mind ketten ismerünk :P] érdekes helyzet :P de ha te arra gondolsz h el meek 1 buliba és akk ott rá ugrok az 1. csajra azzal h csá le cidáznál v akármi:P akkor nem
2010. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát például arra gondolok, hogy mondjuk akár internetes lányismerőseiddel, akár lánybarátokkal, akikkel élőben is találkozol, szoktál-e flörtölni, akkor is, ha van éppen barátnőd.:) Eddigi válaszokra ment a pont.
2010. okt. 12. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
1 picit igen mint már mondtam bele fér :P kis játék :P ha az aktuális bnőnél bele fér akk picit több is :P [ el el téved a kezem stb] :P de erröl bnő v tud v ott van mert pl együtt mentünk vhova :P neten meg miért is ne ?:P bár azt meg néha be is másolom XD el röhögünk rajta h 3 perc alatt mit ki lehet hozni 1-2 csajszibol:P
2010. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
MI az a flört?
2010. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A tejföl tej nélkül


Manapság a tejfölök olcsóbban gyártható utánzataként növényi zsiradék hozzáadásával készült termékeket is forgalomba hoztak, a tejfölhöz hasonló csomagolással és elnevezésekkel, például frissföl, krémföl.

2010. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, nem ártana szerintem pontosítani, hogy a kérdező mit ért flörtön, mert szerintem ez elég tág fogalom...meg elég relatív...valakinek a taperolás meg a csók is flört...valakinek meg pl szemezés, mosolygás, kacérkodó megjegyzések számít annak...
2010. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!