Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek korai lenne...

Szerintetek korai lenne elkezdenem konditerembe járni?

Figyelt kérdés
14éves vagyok. Kb egy éve edzek itthon (fekvők, hasprések, futás+emelett teniszezek már elég rég óta). Lassan szeretném komolyabbra venni, és konditerembe járni, de az elején még persze finoman :D. Mit gondoltok? És ha igen, heti hány alkalommal? Esetleg valami kezdő edzésterv? :)
2011. nov. 17. 18:03
 1/7 dirtboy ***** válasza:
szerintem még várj egy évet
2011. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is 14 vagyok,és konditerembe lassan 5 hónapja járok,nem lenne korai.Főleg ha formában vagy könnyü lessz,de az edző-től is függ.Ha jó az edződ akkor hamar és nagy mennyiségben erősödhetsz.Ha van kérdésed,nyugodtan kérdezz,mert ha tudok segiteni,szivesen megteszem.
2011. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 17. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:

daviodavio - majd 55 évesen meglátod miért nem szabad túl korán elkezdeni

szerintem 15 éves korodig várj, addig csak saját testsúlyos edzéseket végezz

2011. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd tavasszal tervezem elkezdeni, egyébként a fekvőn, és a hasprésen kivűl milyen gyakorlatok végezhetők még a saját testsúlyommal?
2011. nov. 19. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg saját testsúllyal való gyakorlat létezik. Például húzódszkodás rúdon, vagy a tolódszkodás. A tolódszkodást otthon is nagyon könnyű végrehajtani. Különben ajánlom Paul "Coach" Wade: Fegyencedzés című könyvét. Ebben kicsit nyers szöveg van, és a konditermeket is elítéli benne, de nem ez a lényeg, hanem rengeteg, és csak önsúllyal végzett gyakorlat található benne. Azt hiszem, interneten is le tudod tölteni.
2011. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. nov. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!