Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól birtok 3 gyerekkel?

Jól birtok 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nekem 2 gyerekem van,de azt gondolom 3 gyerekkel már nem birnék?Pedig szetetnék még egyet!Mennyivel változott meg az életetek 3 gyerekkel?
2012. júl. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 lányom van, és jön a 7. és mind viszonylag kicsi még, a legnagyobb 7,5éves. Nem modnom hogy könnyű, de egy percig sem bántam még meg, nálunk viszonylag szabályosan zajlik az élet, legalábbis a kicsiknél, minél nagyobbak annál jobban engedem őket. Nálunk nagyon sokat számít hogy a nagyszülőkre bármikor számíthatok, de három gyerkőccel még segítség nélkül is el lehet SZERINTEM boldogulni:)
2012. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én jól elvagyok velük. Mondjuk jók a korkülönbségek is: 10 éves a fiam, nemsokára 8 a lányom, a kisebbik fiam 3 éves lesz. A két nagy jól elvannak együtt, sokat játszanak a kicsivel is. Én nem bántam meg, de kisebb korkülönbséggel megőrültem volna. 3gyerekkel lett kerek az élet.:)Anyagilag kicsit húzós,jobban kell kombinálni, de nem vészes. Majd ha a kicsi is sulis lesz:)
2012. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 éves lányom és ovis,a fiam 1 éves.Majd akkor szeretnék mégegyet mire a fiam is ovodás lesz.
2012. júl. 27. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is 3 van:))két 6 éves(ikrek, fiú, lány), és egy 15 hós lány. Így hogy nagyobbak az ikrek,+ van a kicsi is még mindíg könnyebb mint anno az 1-3 év közötti idöszak az ikrekkel. Az egy borzasztó fárasztó idöszak volt. Most már élvezem a gyereknevelést:o)
2012. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy lassan 4 éves nagylányom van, és két 2 éves egyforma kisfiam.

Minden jó, nagyon aranyos, jó gyerekek. Amit szeretnék, meg tudok csinálni mellettük. Alvás terén egyedül, ami panaszom van rájuk, a fiúk soha nem voltak jó alvók, se nappal, sem éjjel. Éjjel még most is van hogy felsírnak, keresnek, elég ha szólok vagy megsimizem általában és alszanak tovább. Nagyon anyásak, viszont nagyon szépen eljátszanak együtt, most már hárman is. Én is gondolkodom még egy babán, de őt már csak akkor vállalnám, ha az ikrek is ovisok.

2012. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!