Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek két gyerekkel, hét...

Elmennétek két gyerekkel, hét év alattiak, "komfort nélküli" nyaralásra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy komfort nélküli, hogy sem fürdési, sem rendes illemhely(ezek a felállított bódé wc),sem rendes alvási lehetőség.Lesz ami lesz alapon.Vagy inkább a rendes szállás ahol lehet fürdeni és aludni rendesen.
2012. júl. 12. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék így, bár mi imádunk sátorozni, de azért mindig olyan helyre megyünk, ahol normális a kempingben a wc meg a zuhanyzó. Bár már nagyobbak a gyerekem, de kis korukban is sokat sátoroztunk , de fontos, hogy rendesen tudjunk tisztálkodni meg a wc is normális legyen. A sátrat imádjuk, hálózsák,... ilyenek..stb...Szeretünk úgy aludni. Nekünk például az rendes alvási lehetőség. Mit értesz rendes alvási lehetőségen?
2012. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Miért ne?

Mennyi időre mentek? pár napot biztosan ki fogtok bírni,

s még élvezni is fogják, hogy nincs semmi megszokott.

2012. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sátort sem lehetne felállítani, valószínű kocsiban alvás, és lavórban fürdés lenne.Pár napról lenne szó.
2012. júl. 12. 15:30
 4/14 A kérdező kommentje:
A sátorozással nincs semmi baj, de így hogy semmi sem adott, sem wc, sem fürdés, semmi...
2012. júl. 12. 15:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem.és nem csak a gyerekek miatt,magam miatt sem
2012. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mi ebben a nyaralás?

Kocsiban alszom, és bokorba kakilok.....

Akkor inkább nem megyek sehova, hanem itthon strand, Állatkert, Margisziget stb.

2012. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hová mennétek? Kocsiban nem aludnék. Nincs más lehetőség?
2012. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de ez erősen gyerekfüggő, az enyémek erre nem alkalmasak, igaz én magam sem :D
2012. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem élvezném, gyerekem se..

nem vállalnánk be, gyerek nélkül se tettük.

én se látom ebben a nyaralást, inkább emlékeztetne arra, hogy hajléktalanok lettünk :/

2012. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magam miatt nem mennék el. Amúgy meg az ilyenkorú gyerekek (főleg fiúk) élvezik, ha nem kell fürdeni és rendes ágyba lefeküdni, hanem vackot csinálnak maguknak valahol.
2012. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!