Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kislányom fiús...

3,5 éves kislányom fiús játékokkal játszik. Kell már aggódnom?

Figyelt kérdés

Igazából az állatok nagy elkötelezettje, és az unokabáttyus megörökölt autói a mindene. Most csengett le nála egy Verdás korszak, és belecseppent a pókemberesbe.:(

A babákat még véletlenül sem venné a kezébe, a szoknyákat utálja, és a szép hajakat sem hajlandó elfogadni.

Én próbálom a jó irányba terelgetni, de anyósom ha a keze közé kapja, egyből paraszt gyereket akar nevelni belőle, a kislányomnak pedig még tetszik is a dolog. Ezt az állapotot már csak úgy hívom: tyúkpásztor szindróma:DDD

Nem minden áron de szeretném, ha kicsit csajosabb lenne. Ötletek???????


2012. júl. 26. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

van fiam is láyom is. a fiam állandóan elnyúlja a csajos játékokat, szeretne ős is fülbevalót, lányom meg kisautókkal alszik,pedig van barbie hercegnője is. nem hinném h aggódnom kéne


már ne is hartagudj de azért mert szereti az állatokat már parasztgyerek? örülj neki inkább! az enyémek a bogarakat szeretik,mégsem parasztozom le őket. sőt büszke vagyok rájuk h érdekli őket a természet


ha zavar az autózás,pókemberezés,e adj neki ilyen játékokat ,ennyi!

2012. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Húúúú, jól le lettem oltva! Viszont kicsit meg is nyugtattatok! Kicsit túlreagálom a dolgokat, igaz?????

Köszönöm mindenkinek az építő kritikát! :)))

2012. júl. 27. 12:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Holnap készülök gazolni a kertünkben. :-) Tényleg, nem vicc, és igaz "csak" óvónői diplomám és felsőfokú könyvelői végzettségem van, nem tartom magam igazi parasztgyereknek, pedig falun, állatok között nőttem fel és most is ott lakom. :-) Nem is tudnék városban.

Ennek ellenére nem szeretném én sem ha a gyerekeim puszilgatnák a tyúkokat (anyukáménkál van vagy 100 szárnyas, mindenféle, kacsa, lúd, tyúk, stb), imádják a gyerekeim, mennek etetni kerítésen kívülről. Mondjuk anyuéknak eszébe sem jutna bevinni őket hozzájuk.

Nekem is 3,5 múlt a lányom, és sokat autózik, nem babázik. Ez az öccseinek is köszönhető, ők 2 évesek mindjárt, ők szeretik nagyon az autókat és a járműveket (meg az állatokat), és a traktor az egyik nagy kedvenc. Apukámnak van egy kistraktorja, néha felülnek együtt, nagyon élvezik. Ettől még nem biztos hogy később az fog nekik tetszeni, bár engem nem zavarna, ha mellette használja az eszét is.

Igen kicsit súlreagálod szerintem is, nyugi! Mond meg anyósodnak, hogy ne engedje a kislányodnak hogy puszilgassa a tyúkokat, te meg segíts neki megetetni őket!:-)

2012. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!