Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől köhöghet 2 és fél éves...

Mitől köhöghet 2 és fél éves lányom? Semmi más tünete nincs!

Figyelt kérdés

Menjünk ügyeletre vagy ha nem lázas akkor várjunk hétfőig?

Esetleg addig adjak-e neki valamit?

Bioparox spray van itthon, nurofen és rinathiol köptető. A torka valószínűleg nem fáj, mert eszik és iszik is(citromos teát is megitta).



2012. júl. 28. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet légcsőhurutja van. Nálunk most az tombol. Ügyeletre vinni, ha nincs láza nem kell szerintem. A Rinathyolt adhatod, meg langyos tea, esetleg méz, ha szereti. Este 6 után már ne adj köptetőt viszont, mert akkor nem tud aludni, ha van valami csillapító(Sinecod pl. )az mehet éjszakára. Ja meg 2x fél ampulla calcimusc is segít.
2012. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
à linkelo vagyok. 3 napja alkalmazom es teljesen elmult a kohogese. jo egeszseget nektek is!
2012. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi! marmint a feldarabolt voroshagymat.
2012. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na én meg lefekvés előtt adtam neki rinathiolt! Ha nem múlik el akkor majd hétfőn megmutatom a dokinak!

2012. júl. 28. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is köhög, minden más tünet nélkül. Nagyon meglepődtem ezért, amikor a doktornő azt mondta, náthás és ez folyik le a torkába, az irritálja. Így a köhögésre semmit nem kaptunk, hanem orrspray, orrcsepp, orrszívás a recept. Szerintem nyugodtan várj hétfőig, ha nem lázasodik be, de dokihoz mindenképp vidd el. Jobbulást neki!
2012. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves lányom most jön ki belőle. Nem volt láza, de nagyon köhögött (öklendezett, azt hittem, megfullad) és ici-picit folyt az orra (de még szívni sem kellett). Én rhinatiolt adtam neki napi 2x, de a másodikat du. 4-kor, este már nem szabad. Ja és Tantuum Verde spray-t fújtam neki napi 2x.
2012. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!