Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális vagyok hogy ilyen...

Normális vagyok hogy ilyen érzéseim vannak? Úgy érzem cserben hagyom a lányom!

Figyelt kérdés

28hónapos a kislányom,és eddig soha nem voltam távol tőle pár óránál tovább. Sajnos temetés miatt 4napra el kell utaznom,220km-t.

Ő marad itthon az apjával. Nem tudom hogy lesznek el,mert eddig ők sem voltak egyedül. A férjem ráadásul meg sem tudja normálisan fésülni(hosszú,dús haja van). Ruhát is úgy ad rá ha megmondom mit. Attól félek úgy fogja kivinni az utcára mint egy kis ágrólszakadtat!

Nagyon túlreagálom???



2012. júl. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálod.Nem havajozni mész,hanem temetésre.Készíts ki 4 napra előre ruhát,és akkor tudni fogja a férjed,mit kell ráadni.Fésülni pedig nem nagy kunszt egyszer megmutatod neki és ennyi.Tudni fogja.Megértem,hogy rossz érzés a lányod nélkül,de más havonta hagyja itthon 4 napra.Ne izgulj,nem lesz semmi probléma.
2012. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jubilee ***** válasza:
Amikor 2 évvel ezelőtt megszületett a 2. gyermekem, én is aggódtam, hogy hogy lesz el a 23 és fél hónapos kisfiam nélkülem. Mit fognak kezdeni apával, hiszen addig én sem váltam el tőle. Jól viselte apa is és baba is a távollétem. Szerintem ne aggódj! Bízz a párodban annyira, hogy megoldja a helyzetet. :) Amíg nem mész el, addig is vegye ki jobban a párod a szerepét a gyerekkel kapcsolatos teendőkben! Ne aggódj! Minden rendben lesz!:)
2012. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

picit túlreagàlod...de ez sztem természetes!!!!

Az apuka biztos van olyan érett h.feltudja öltöztetni,vagy megfésülni....meg amugy is most muszály megcsinálnia.

Legalabb picit tanul;)

Nyugodj meg,biztos minden jó lesz..

2012. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen érzem hogy túlreagálom,de akkor is bennem van ez a rossz érzés!:(

A fésülködést meg nem egyszer mutattam a férjemnek,egyszerűen nem megy neki. Szegény gyereknek csinált olyan frizurát hogy .....:)!

2012. júl. 28. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, jól ki fognak jönni. A ruhát készítsd ki neki, a fésülködésben meg biztos tud valaki segíteni (szomszéd néni, nagyi, játszótéri ismerős ) Reggel adjon rá hajráfot és majd ha alkalom lesz rá valaki segít neki frizurát csinálni. Jó alkalom arra, hogy kicsit közelebb kerüljenek egymáshoz.
2012. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt írom, nem bántásból, hanem teljesen jó szándékból teszem:

nagyon jót fog tenni mindenkinek, hogy elutazol.

Saját tapasztalat, hasonlóan kisajátítottam a lányom magamnak, míg el nem kellett mennem szülni. Konkrétan meg volt sértődve a gyerek, hogy hazamentem. Hidd el nagyon jól fogják érezni magukat, végre Apa is kiélheti magát, a lányod is élvezheti a figyelmét. Neked pedig nem árt, hogy megbizonyosodsz arról, hogy pótolható vagy. Mert azért valljuk be ez baromi rossz érzés nekünk anyukáknak...

3 gyerekes

2012. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy túlreagálod, de nem vagy egyedül ezzel...

nekem 23 hós a lányom, de az jóéletért se bíznám a férjemre...tök gáz, de nem hiszem, hogy életben tudná tartani, annyira béna. :-DDD

Ez most nevetséges, de tényleg így érzek, hiába tudom az agyammal, hogy ez marhaság, tehát hogy más is van így, mint most Te.

2012. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!