Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek bölcsibe jár a gyerkőc...

Akiknek bölcsibe jár a gyerkőc és még szopizik, hogyan oldják ezt meg?

Figyelt kérdés

A kislányom bölcsis, de még szopizik reggel és este. Reggel, amikor felkel (sőt azért néha éjszaka is), kap cicit, bár azt nem tudom mekkora mennyiséget fogyaszt:), ezért itthon már nem nagyon akar enni. Nem tudom, nem-e éhezik meg, amíg reggelit kapnak a bölcsiben. Nektek eszik otthon egy kis reggelit? Illetve milyen kis harapnivalókat készítetek nekik?:)

Köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 31. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiamat ha korán vittem bölcsibe -most már oviba, akkor nem eszik. Kakaót iszik. De ez nálatok lehet a tejcsi:-) De azért viszek be neki kekszet, dörmi kismackót, banánt ilyesmit.
2012. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggel és este kap cicit, egyébként nap közben ő bölcsiben van, én dolgozom, így esélytelen a többszöri cicizés. Éjjel kétszer ébred még. Általában eszik itthon pár falatot, de volt hogy nem kért, csak a bölcsiben ült le enni a többiekkel.
2012. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel még cicizett ébredés után. Reggelit nem adtam, mert a bölcsi 10 perc séta volt, így ébredés után kb. 1-1,5 óra múlva már kapta a reggelit ott. Egyébként bölcsi előtt 2 héttel szokott le a déli "elalvásos" ciciről, onnantól folyamatosan mondogattam neki, hogy már nagyfiú, anya teje elfogyott és fáj. 2 hónapon belül leszokott teljesen. Éjszaka ő is 2-3 alkalommal ébredt, az a szopi maradt meg legtovább.
2012. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!