Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak a gyerekeiteknek...

Vannak a gyerekeiteknek érdekes, rendhagyó, vagy furcsa szokásai?

Figyelt kérdés

Az én kislányom pár hónapos kora óta csak úgy tud elaludni, ha kap egy pihe-puha madártollat. Ezt morzsolgatja addig amíg el nem alszik. Most már majdnem 4 éves, és a tollakat ki tudjuk neki váltani alkalmanként plüssökkel, de csak akkor, ha a boltban kipróbálja,(elkezdi morzsolgatni az ujjaival) és áldását adja rá. Most itt fekszik az ágyban, és egy tollas tollseprűvel balettozik! :)

A ti babátoknak vannak fura szokásai?


2012. júl. 31. 18:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
Anyukám mesélte, hogy 3-4 éves koromban mindenhol, ahol voltunk, meg akartam nézni a WC-t. A másik, meg hogy kivette a számból a cumit és azt mondta, hogy fúj, és én utána, ha a cumit akartam, mindig azt mondogattam, hogy „foji".
2014. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!