Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A dinnyétöl fájhat 16 hós...

A dinnyétöl fájhat 16 hós pici hasa? Vagy mitől alszik rosszul?

Figyelt kérdés
Fogai áttörtek, melege nincs, ott alszik mellettem és óránként ébred, hánykolódik és felébred és nehezen alszik vissza.
2012. aug. 1. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
este ne adj neki dinnyét csak napközbe s kiderül attol van e hasfájása
2012. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig is csak nappal kapott, de már nem tudom elképzelni mi baja.
2012. aug. 1. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is így aludt este :( nem tudom mi lehetett a baja, mert semmi újat nem evett és nappal is jól volt.

Mondjuk nála gyanakszom a tejallergiára, mert ha tejet kap akkor hasmenése lesz és nyöszörög, de most nem kapott már jó ideje...viszont lehet felgyűlt a szervezetében az egyéb tejtermékekből a tej (rudi, puding stb)

2012. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos a poci fáj?

Lehet hogy eljött az idő a külön ágyra...nekem a lányunk kb. ezidőtájt ugyanígy vergődött, és vettünk neki külön ágyat próbaképp, és azonnal végigaludta az éjjeleket.

2012. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez biztos nem mert már próbáltuk nekem is eszembe jutott, lehet mégis a foga.
2012. aug. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!