Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molett kismamák, lennétek...

Molett kismamák, lennétek olyan aranyosak feltenni nekem 15 hetes pocakofotóitokat, ha készült?

Figyelt kérdés
azért érdekelne mert kiváncsi vagyok hogy némi úszógumi mögött látszik -e azért már az az igazi kismamapocak.

2012. máj. 19. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
3 gyermekem van. Kb. a 25. Héten kezdett látszódni. De egyikkel sem híztam sokat. 8, 1, 4 kg. Kép nincs.
2012. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
nekem csak meztelen fotóm van, azt nem teszem fel, de nem látszott semmi sem , ezt bizton állítom.
2012. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

15 heteset pont nem találtam, de talán viszonyításként jó lesz.

12 hét:

[link]


25 hét:

[link]

2012. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Mi számít neked molettnek? 165 cm és 70 kg kezdő súly az molett? Én annak tartom magam. 14. héten vagyok, de akkora a pocakom, mintha legalább az 5. hónapban lennék. Képet sajnos nem tudok feltölteni, mert ebből az országból, ahol én élek, sajna nem nyitható meg a kepfeltoltes.hu oldal, se a web picassa, se egyéb. De ha gondolod, holnap lemérem a körfogatát és megírom! :) Itt már elég késő este van, azért mondom, hogy csak holnap!

Egyébként ma többször is mondták, hogy a kismamának ez, meg az kell (cipőt vettünk meg egy rövid nadrágot a párommal), pedig nem kismama boltban voltunk, szóval összetéveszthetetlen.

Szép babavárást!

2012. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziaaa!


Sajnos 15 hetes nincs, de ez a kép 17hetes terhesen készült. Nekem ugrásszerűen nőtt, elötte alig vettem észre h nő.


Azóta persze folyamatosan :)


Neked mekkora? :)


Boldog babavárást.

20hkm



[link]

2012. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

165 centi vagyok,és 65 kilóval kezdtem a terhességet.2.baba ezért van már ekkora hasam.azóta 20 hetes vagyok és összesen 6 kilót híztam eddig.

2012. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Elfelejtettem. 170cm vagyok, 90kilóval kezdtem, az elején leadtam 5 kilót. Most a 20ik héten tartok és még mindig 85 kiló vagyok. Egyenlőre úgy néz ki tartom a súlyom, de igyekszem odafigyelni...

2012. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
millió köszönet !!!
2012. máj. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!