Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért néznek rám furcsán az...

Miért néznek rám furcsán az emberek?

Figyelt kérdés

Vettem egy csővázas hordozót pár napja és az 1 éves lányomat abban viszem.

Buszon így közlekedek vele vagy ha nagyobb útra megyünk. Boltba természetesen babakocsival megyünk.


Ma is mentem a DM-be bevásárolni (városközpontba) és egyszerűen mindenki csodálkozott rajtam/rajtunk.

Volt, aki mosolygott és mondta, hogy milyen édes kisbaba, de elég sokat úgymond tátott szájjal maradtak.


Ez miért ilyen fura? Miért néznek furcsán ránk az emberek?

Nekik nem teljesen mindegy, hogy egy gyereket hogyan visz a szülője? Babakocsiban, kézben, stb..?


2012. aug. 3. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert kevesen használnak iylet holott nagyon praktikus
2012. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert még ilyet nem láttam én se :)
2012. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, mert Magyarországon az utóbbi évtizedekben kikopott a hordozás, szinte mindenki babakocsival közlekedik, így még az újdonság erejével hat egy hordozott baba :) Másrészt a vázas hordozó még kevésbé elterjedt, mint a kendő/mei-tai/csatos stb., bevallom, én is főleg csak természetben, kiránduláskor láttam ilyet, városban nem (kevésbé praktikus is ilyen helyzetben, mint a többi), ezért én is meglepődnék, ha ilyennel futnék össze a boltban.
2012. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem kendővel is megnéztek múltkor, pedig megyeszékhely.
2012. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hordozás-párti vagyok, de én is furán néznék rád, de csak azért, mert jobbnak tartok más hordozóeszközöket.

Ilyen csővázasba biztosan nem raknám a gyerekemet.

Egyébként nagyon megnézik az emberek a hordozós anyukákat, sokan nem értenek vele egyet, nem értik, hogy éli túl a baba így az utazást.

2012. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem raknátok csővázasba??? Mi a baj vele?


Nekünk ilyen van:


[link]


Van más hordozónk is, pl. Ergo, de el nem tudom képzelni, hogy ebben a dög hőségben kényelmes, komfortos a gyereknek a szülőre tapadva közlekedni.


Kérdező! Nyugi, minket is megnéznek mindíg.Sőt! Legutóbb két idősebb, aranyos néni 5 percig mondta a 23 hónaposomnak, hogy micsoda remek dolga van, és Ők ilyen szuper "eszközt" még nem láttak...:)

2012. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!