Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő vagyok, nem őrült....

Vízöntő vagyok, nem őrült. Miért néznek rám furcsán az emberek?

Figyelt kérdés
Nem kevésben különbözöm az átlagtól, ez igaz. De érvekkel is alá tudom támasztani, hogy miért az az álláspontom vagy nézetem, ami... ami nekem evidens, az másnak szinte érthetetlen, felfoghatatlan. Az élet mégis engem igazol, de mire kiderül, hogy nekem volt igazam, évek telnek el....úgy, hogy közben ismerőseim nem hallgattak rám és emiatt hátrányt szenvedtek. Miért nem adnak a szavamra????
2012. febr. 14. 15:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Például?
2012. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Five Star ***** válasza:
75%

Hát nekem nem egyértelmű, hogy erre most asztrológiai vagy pszichológiai választ vársz :)


Ha asztrológiait, ahhoz kevés az infó, egy ilyenben nagyon fontos lenne látni a Merkúr helyzetét, miért nem tudod megértetni magad másokkal, bár ez egy Vízöntőnek sosem egyszerű...

2012. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Ha okos lennél nem hinnél a horoszkópokban.
2012. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Például:

át kéne állnia az emberiségnek az önellátásra, mondjuk permakultúrás megoldással, melyhez nincs szükség gépekre, így olajra se a működésükhöz. Nem szabadna az olajra számítanunk...mert már a végóráit éli... ha nem is lovaskocsival, de legalább gázüzemű autóval kéne járnunk... az élelmiszert magunk állítsuk elő, ne a gén-kezelt, "kitudjamivel" permetezett ételnek nemigen nevezhető mérget együk. És van még jó pár hasonló ...


pl. ne igyuk egy másik állat anyatejét..., lehetőleg minél tovább, akár évekig szoptassuk gyermekeinket, ne válasszuk le....

Például... de folytathatnám...:)

2012. febr. 14. 15:56
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Én is Vízöntő vagyok, megértem a problémádat. Már-már jósnak érzem magam, sok minden bejön amit látok előre de nem hiszik el. Nem merek előrelátni dolgokat mert már azt is visszahallottam, azért lett valami mert én előre megmondtam És ne tessenek misztikus dolgokra gondolni. Ezt a tulajdonságot talán megfontoltabbnak jellemezném
2012. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%
Miért-miért? Mert ők másként gondolják és általában senki nem szereti a tanácsokat, mindenki szeret a maga feje után menni, amit ő tart ésszerűnek, még akkor is ha szerintünk az hülyeség. Tudom miről beszélsz, én is vízöntő vagyok. :-)))))))))))))))
2012. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező mi akadályoz meg benne,hogy kimenjél a tanyára és önellátóéletmódot folytass? Ha ennyire jó dolognak tartod miért nem teszel érte valamit?
2012. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

ma 15:57


Ez nálam is van, néha félelmetes.

2012. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Rengeteget olvashattok az asztrokalendarium pont hu-n a Vízöntőkről.
2012. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Köszi, megnézem. :-)
2012. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!