Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok ebédre egy (körülbel...

Mit adtok ebédre egy (körülbelül) 15 hónapos kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Ha magatoknak aznap éppen nem főztök, ő mit eszik? Külön neki készített ebédet, vagy még bébiételt?
2009. júl. 19. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudom, hogy nem fogok főzni, akkor előző napról hagyok valamit, ami neki elég. Olyan volt már, hogy egy kis kirándulással elbohóckodtuk a főzőidőt, és virsli volt ebédre, de akkor legalább egy kis húslevest főztem, és azt kapta uzsonnára. És végszükségben el tudom képzelni a bébiételt is, de szerintem ekkora gyereket már nem feltétlenül elégít ki, főleg, ha egyébként sose kap, és az anyukája főztjét szereti igazán.

Az én fiam még csak egyéves, nála ilyen végszükség esetre ott van a sütőtökpüré a kamrában, de csak úgy kell neki, ha van hozzá külön hús. Akkor meg lényegében ugyanott tartok, mintha az előző napi kaját adnám neki, mert hát valahonnan elő kell szedni a husit:)

2009. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Hasznos link rengetek babaétel receptel.

2009. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már ki is néztem 2 receptet! Legalább már lesz egy kis újítás a régi főzelékeken, amiket 10 hónapos kora óta ugyanúgy csinálok neki. :-)

2009. júl. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!