Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a szopiró...

Hogyan szoktassam le a szopiról 17 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
Már mindent eszik velünk,de az elalváshoz szüksége van a cicire,nappal is este is,van amikor ébredéskor is,próbáltam nem adni neki,de akkor nagyon elkezdett sírni.Cumisüvegből nem iszik,cumizni nem akar.
2009. júl. 19. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Ez engem is érdekelne, igaz az én kisfiam 14 hónapos.

2009. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Enyém 21 hónaposan magától leszokott.
2009. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lennék ki és miért pontozza le azokat az anyukákat, akik sokáig szoptatnak? Mellesleg szerintem, ha nincsenek rákényszerülve, hogy visszamenyjenek dolgozni és otthon lehetnek a kicsivel, az ő érdekeiket szem előtt tartva, nagyon jól teszik.
2009. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

nem tudom ki volt, de tényleg köszönöm a lepontozást, mert nem választottam el a fiamat.

2009. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Én az első vagyok, látod engem is lepontoztak!

Szerinted kik lehettek???? De értelmes választ még sem írt aki lepontozott minket!!

De szerintem csak azért mert neki nem volt arra gondja, hogy szoktassa le a picita szopizásról!

2009. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy a cumiról való leszoktatás nem okoz annyi fejtörést??!!

Ugyanis ha 5 évesen cumizik az nem ciki! De 14 hónapos gyereket szoptatni igen!! Hát azt nagyon sajnálom aki így gondolkozik!!

Első voltam! Lehet pontozni!!!!!

2009. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok,nem tudom ki pontozza le a válaszokat,bár az tény hogy nem nagyon lettem kisegítve velük!Szeretnék visszamenni dolgozni(addig amíg van hova)ezért okoz gondot hogy még mindig szopizik a kisfiam,írjatok ötleteket légyszi!Köszönöm
2009. júl. 23. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hóig didizett!Barátnőm,és unokatesom fél év külömbséggel szültek.Szerveztem egy beszélgetős lánybulit.hozták a két picurt,és mondtam a fiamnak:-nézd,pici babukák,nekik kell a cici,te már nagy vagy.elszégyelte magát,láttam 2-3 napig rajta a "remegést",de elmult!én csak azért szoktattam le,mert 44kg-ra lefogytam,és uton,utfélen a polom alatt volt.söt,azt se értem,miből volt tejem.
2009. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!