Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődei beszoktatás hisztis...

Bölcsődei beszoktatás hisztis gyerekkel?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt, sokszor nagyon akaratos, hisztis, ilyenkor sikít, visít. Hogyan tudják a bölcsis gondozónők ezt kezelni? Ma voltunk vele az első napon, de rengeteget sírt, hisztizett, a többi gyerek csak leste...
2012. aug. 6. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyának szól! Hidd el, ha nem vagy ott, akkor nem fog ennyit sírni, hisztizni. A jó gondozónő pedig tudja kezelni.

Először a legtöbb gyerek sír, sőt, mikor otthagyod már majd reggel, akkor is ordítani fog, ő bent, te kint fogsz sírni, de láss csodát, kb. 1-2 perc eltelik nélküled, és már megy is felfedezni a játékokat....


Nekem is fura volt ez a fajta sírás, míg egy beszoktatós nap alkalmával mikor kint ültünk az anyukákkal, az egyik anyuka azt mondta, hogy ez is csak hiszti, és csak az anyának szól. Utána már csak erre gondoltam, és sokkal könnyebb volt akár kijönni az elején, vagy akár otthagyni reggel.

2012. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is emiatt aggódom... :S 2 és fél éves a kislányom, és elég akaratos, hisztizni is tud rendesen....:) Amellett nagyon szereti a gyerekeket, és barátságos. De hát januári, igazi bak. :) Szóval kicsit tartok a beszoktatástól, mi szeptmberben kezdjük. Remélem a gondozónők azért megoldják a helyzetet, vagy amiben én reménykedek, hogy talán nem lesz ennyire akaratos ott, ha a többi gyereket is látja, hogy szépen esznek, szépen alszanak... talán ő is felveszi a ritmust. :))
2012. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!