Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ovis benti cipőt...

Milyen ovis benti cipőt vegyek a lányomnak, ha nagyon izzadós a lába?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyári leárazásokon lehet még kapni olyan szandit, aminek zárt az orra, de elöl nyitott. Ilyesmi:

[link]

2011. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen volt, van és lesz is:


[link]


puha, valódi bőr az egész, az alja hasított bőr. egyáltalán nem csúszik, és nem izzad bele a lába sem. körben gumis, egy pillanat alatt fel- és levehető. mosógépben mosható, jól bírja a strapát:)

én nem hinném, hogy egészséges egy kisgyereknek egész nap cipőben/szandálban lenni. ezért kerestem én is valami köztes megoldást, mert nálunk mindenhol kő van, és télen nagyon hideg, valami kell a lábára, mégsem adhatok rá 3 zoknit... ez a cipő tényleg olyan, mintha semmi sem volna a lábán, mégis van.

azt hiszem van egész nagy méretig is.

2011. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan azért nem jó az előző, mert ez a "munka cipőjük" azaza egész nap abban vannak és az nem tartja a bokáját semennyire. Mi ilyet hordunk oviban : [link]
2011. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minél jobban nyitott szandit.


Puhatalpú nem praktikus, mert zárt, és ha kézmlosás közben vizes lesz, akkor megnézheted.


Én a deichmannban vettem 2csatos szandit, igaz fiam van, de az ő lába is izzadós.

2011. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 8. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!