Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kicsit lusta, és elég...

3 éves kicsit lusta, és elég pocsék egyensuly érzékkel rendelkező lányomnak futóbiciklit vagy rendes pótkerekeset vegyek?

Figyelt kérdés
Motorozni nem nagyon szeretett,nem is tudott.
2012. máj. 16. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
futót, hogy fejlődjön az egyensúlyérzéke
2012. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogja érdekelni? Nme kene neki megtanulnia pedalozni is? Vagy azt raer mondjuk 4 évesen?
2012. máj. 16. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem is rossz egyensúlyérzéke volt a fiamnak én tanulóbicajt vettem mert azzal elvileg az fejleszthető megtanulható és utána a pótkerekest csak rövid ideig kellett használni, mert nagyon gyorsan rájött a tekerésre, egyensúlyozni meg megtanult a futóbicón. 5 éves és olyan 2-3 hónapja megy rendes biciklivel.

A szomszédaink gyerekei már 3.5-4 éves koruk óta mennek pótkerék nélkül és futóbringájuk se volt de nekik semmi baj nem volt az egyensúlyérzékükkel, az én fiamnak meg egyértelműen van/volt baja vele.

2012. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!