Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális vagyok? Szégyenlem...

Normális vagyok? Szégyenlem ezt a túlérzékenységemet .

Figyelt kérdés

Van két gyönyörű örökbefogadott gyerekem akiket újszülöttkorukban fogadtunk örökbe,sok-sok év gyerektelenség után hatalmas az örömünk mióta itt vannak velünk.

Egyre inkább szégyenlem,hogy ha a történetükről kérdeznek ismerősök és én beszélek,hogy hogyan láttam őket először,hogyan hoztam haza őket akkor máris könnyezem...hogyan lehetek ennyire nevetségesen szentimentális.

Vagy ti is kedves fórumozók így vagytok ha mesélitek,hogyan szültetek,hogyan hoztátok haza a babátokat ?


2012. aug. 7. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem nevetséges.Majd amikor kamaszok lesznek elmúlik az érzés.
2012. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:-D


Az meglehet!Majd elmúlik a szentimentalizmus ha nem bírok a kamaszgyerekeimmel :-D !!!

2012. aug. 7. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális vagy,ne szégyeld.


Szégyellje magát aki bármi rosszat szól/gondol rólad ezért.

2012. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mióta gyerekem van, szinte bármin könnybe tud lábadni a szemem. Pedig előtte egyáltalán nem voltam ilyen szentimentális. Nekem is fura kissé, de hát ez van, „viráglelkű ősanya”lettem. :D

A terhesség alatt még a hormonokra fogtam, de azóta már jó pár év eltelt, az érzelgősség pedig maradt…

2012. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!