Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira szégyenlem. Miért...

Annyira szégyenlem. Miért vagyok mindig ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

29 héten járok, de már nem bírom tovább. Elejétől fogva lépten nyomon rosszul vagyok,hányok jobb esetben csak hányingerem van, mindig szédelgek. Már a boltba se merek elmenni, mert mindig le kell ülnöm a földre,ma még az utcán is leültem persze pad hiányában a fűbe. Annyira szégyenlem, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. A párommal sehova nem tudunk elmenni, ahol kb 15 percnél tovább kell állva maradni. mit csináljak, hogy ez valahogy elmúljon?

Minden anyuka akivel beszélgettem azt mondta, hogy ők imádták a terhességet, de én nem.


2011. jún. 14. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szedsz vasat vagy terhesvitamint, akkor narancslevel vedd be, nekem ez valtoztatta meg a terhessegem. Utanna sose voltam rosszul. Kitartas, amugy is mar kevesebb mint 21 het van hatra, a babazas pedig sokkal jobb lesz :)
2011. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én a háromból egy terhességet végighánytam.

Azért nem mondhatnám,hogy nem élveztem,már versenyt csináltam abból,hogy hányás után mit szeretnék enni.Olyan volt mint egy római vacsora.

(én végig úsztam, volt olyan nap, hogy úsztam,kimásztam hányni,úsztam,hánytam... a fél uszoda rajtam röhögött)

Mi az okaa szédülésednek? Orvos mit mond? vérnyomásod rendben? Azért nem ártana kivizsgálni mi a gond. Így sportolni sem tudsz és veszélyes is lesz nagy hassal

2011. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp "viseli". Nekem szerencsém volt. De nehogy szégyelld magad, és nemár hogy szerencsétlennek érezd magadat!!! Jogod van ilyenkor mindenhez, ahhoz is h ne érezd jól magad, hogy bőgj, hogy mindig le kelljen ülnöd...

A dokinak mondd el ezeket, lehet h csak olyan banális dolog van mögötte, mint pl vmilyen ásványi anyag hiány... Mondd el neki bátran , nem fog hülyének nézni!

2011. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyan vagyok mint te baba nélkül is, ha vashiányom van. Ilyenkor rendetlenkedik kicsit hozzá a vérnyomásom és az első sarokig nem tudok elmenni anélkül, hogy ne ülnék le, különben elájulok. Mindenképpen mondd el az orvosnak mit tapasztalsz, lehet csak megterheli a babóca a szervezetedet, a vérnyomásodat, az is lehet hogy valamilyen vitamin hiányod van. Mindenképpen mondd el a dokinak, ha ilyen egyszerű lenne a helyzet, nehogy emiatt szenvedd végig a terhességet! :) Olyat meg ne mondj hogy szerencsétlen vagy, terhes vagy, nem szerencsétlen! :) Ahhoz is jogod lenne, hogy összehányd a fél boltot... Az emberek igen nagy százaléka nem néz szerencsétlennek egy terhes nőt, ne aggódj!!! :)
2011. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nincs mit szégyellned ez teljesen természetes dolog. Minden terhesség más és más az hogy te nehezebben viseled nem a te hibád. Igyál sok folyadékot pihenj sokat ne erőltesd magad. Nemsokára túl leszel rajta és a kisbabát kárpótol mindenért.
2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém, nagyon sajnállak, nagyon rossz lehet. :( Már mindenki minden értelmeset leírt, így én nem tenném, mert nincs más praktikám (mondjuk én nem voltam rosszul), így csak ezt akartam leírni. :(
2011. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,majd megemlítem az orvosnak, remélem kitalál valami okosat.
2011. jún. 14. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!