Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor igya a tejet 3 évesem...

Mikor igya a tejet 3 évesem ha szeretném, hogy éjjelre szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
6 körül legkésőbb, szerintem
2012. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ébred fel éjjel inni? Mert akkor vidd ki pisilni. Én is kiviszem pisilni a kisfiamat éjjel. Felébred 1-2x mert szomjas. Lefekvés előtt iszik gy nagy pohár vizet.
2012. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reggelire
2012. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy 7kor van vacsora, ez eltart fél 8ig, vagyis akkor iszik utoljára. Fürdés 8kor, előtte pisil, 9-től alvás, reggelig kibírja. De volt már, hogy lefekvés előtt is pisilt. Szóval nálunk az vált be, hogy fél 8 után már nincs ivás, így reggelig kibírja. ő nem kel éjjel (volt, hogy após adott neki inni 8 után, tuti bepisilt). Szeptember végén lesz 3 éves a fiam.
2012. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8-ig ihat.Utána nem.Néha felébred éjjel, de akkor csak pár kortyot engedéyezek neki.Van, amikor ezután rögtön pisil is.Amúgy kibírja reggelig.
2012. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2012. aug. 8. 09:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja igen és így mikor és mit eszik a nap folyamán ? Hogy néz ki az evésrendje ?
2012. aug. 8. 09:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem a tej miatt nem szobatiszta a gyereked, csak úgy szólok.

Én felnőtt létemre kijárok éjjel pisilni. Ne várd el egy ilyen picitől, hogy ne pisiljen éjjel.

Adj rá pizsamát pelus nélkül, ha úgy van, de ne vedd el tőle a napi adag innivalóját. Ha majd pisilnie kell, akkor szól, ha éjfélkor, akkor éjfélkor. Nem kell hogy kibírja reggelig pisilés nélkül, ez nem elvárható senkitől.

2012. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok.

Nálunk így néz ki egy nap:

Reggel 6-7 között ébred, akkor megiszik 3,5 dl tejet, kakaót, tejeskávét.

10kor eszik egy szendvicset fél-1 szelet kenyeret. Utána még nasizik gyümit, épp mi van, most az idénygyümölcsök mennek (szilva, szőlő, dinnye, szeder).

Délben ebéd, amit mi eszünk. Fél 1kor iszik utoljára, 1től alvás jobb esetben, de van, hogy elhúzódik fél 2ig. Alszik 3-fél 4ig.

Ébredés után megeszik egy joghurtot, pudingot, gyümit, mikor mit.

7kor vacsora, tej gabonagolyóval, tojás virslivel, bundás kenyér, pirítós lekvárral, sült kolbász kenyérrel, vagy épp amit kitalálunk. Ez eltart fél 8ig, mint írtam, ekkor iszik utoljára.

8kor fürdés, fogmosás, fél 9kor ágyba kerül, mese nézés, de csak 9 körül van villanyoltás, így legkésőbb negyed-fél 10kor alszik.

Éjjel nem ébred, nem keltem pisilni, alszik reggelig.

2012. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) köszönöm :)
2012. aug. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!