Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újra bepisil a fiam pedig...

Újra bepisil a fiam pedig tavaly szeptember óta szobatiszta lett éjjelre is! Ez még normális?

Figyelt kérdés
Két hete pisilt be először de nem csak becsurrant egy kicsi hanem összepisilte magát de még csak nemis szólt egyáltalán nem zavarta! Mikor kérdőre vontam nem tudott válaszolni! Nem szidtam meg csak megkértem hogy legközelebb szóljon. A héten megint bepisilt kétszer is,egyszer a barátnőméknél a szőnyegre és csak utána szólt hogy bepisiltem,tegnap meg itthon a teraszra csurgatott.Szerintem ez elég nagy visszaesés,már nem merek vele elindulni busszal sehová nehogy bepisiljen!Van egy kis barátja aki 6 hónappal fiatalabb és még pelusos és még beszélni sem tud csak pár szót meg mutogat és dünnyög hozzá.Azt vetten észre hogy a fiam őt utánozza,úgy csinál mint aki nem tud még beszélni és gondolom a bepisilést is onnan nézi el hogy neki még lehet a pelusba!Félek hogy nagyon visszahúzza a kis barátja.Pedig mondjuk neki hogy inkább ő beszéljen hozzá szépen hagy tanuljon és mutassa neki hogy kell bilizni.Szerintetek ennek köze lehet az újra bepisiléshez? Esetleg tapasztalat e téren?
2012. máj. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Lányomnak is vannak néha visszaesései. Főleg amikor fiatalabb még nem szobatiszta gyerekkel vagyunk kicsit többet.

Legalábbis én arra fogom, de lehet, hogy csak véletlen egybeesés. Kiváncsi vagyok a válaszokra én is.

2012. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tapasztalt, de biztos köze van hozzá. Mondhatod a gyerekednek, hogy ő már milyen nagy gyerek, milyen jó, hogy már könnyebb vele az élet, majd ha a másik gyerek is olyan nagy lesz, mint ő, akkor ő is fog szépen beszélni, bilizni.
2012. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Augusztusban tölti a 3-at,25 hónaposan lett szobatiszta.Azért arra is gondoltam nem e figyelemfelkeltés céljából csinálja,mostanában nagyon dacos,akaratos.Amikor először megtörtént volt nálunk 3 gyerek rajta kívül.Akkor arra fogtam hogy nagyon lekötötték a gyerekek,de az utóbbi "baleseteknél" nem volt másik gyerek.
2012. máj. 13. 15:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze,szoktuk neki mondani,sőt ő maga mondja hogy "amikor én pici voltam nekem is volt pelusom,de már nincs csak gatyus" és olyankor büszkeséget látok rajta!
2012. máj. 13. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!