Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye ez csak átmeneti?

Ugye ez csak átmeneti?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 18 hónapos örökmozgó fiam. Alvással voltak gondjaink nagyon sokáig éjszaka és nappal is. 3 hónapja átalussza az ájszakákat. És nappal is két három órás szundikat nyom.

DE! Már nem is tudom pontosan mióta kicsit felborult a napirendünk..eleinte 12kor ment aludni..kb 5 percen belül bealudt(ja délbe),aztán ez kitolódott 12:30ra majd 13:00ra..de sokszor Nekem kellett felébresztenem 3-4 körül délután..este 9 kkor ment ágyba..most egy ideje a déli alvással vannak gondok..tegnap hogy lássátok mennyire rendszertelen leirom azelmúlt 3 napba hogy aludt.hétfőn 8 kor felkelt és fél12kor bealudt a szönyegen játék közben.este 9kor aludt. kedden 8kor felkelt és fél 4kor tudtam elaltatni..de akkoris az autóban aludt bemert mentünk valahova este fél 10kor.Tegnap 2kor aludt el és 23:30 KOR MENT ÁGYBA..

Most alszik..sztem felkeltem nemsokára..

Ez csak egy átmeneti időszak vagy lehet hogy igy marad ilyen össze-visszaságba? Nem várom Én hogy aludjon délbe 3órát..csak legyen benne rendszer..tegnapismeg tegnapelőtt is nem tudom hogyaludt volna ha nem ülünk autóba..Ha nem alszik délbe akkor meg este 6kor kidőlésreggel 5kor már ébren bulizik..

Annyira szükségem volna rá hogy tudjam mikor alszik délbe..tanulni szeretnék neten órákat venni dehát nem tudok egy időpontot mondani mert fogalmam sincs mikor alszik majd..Meg 2napjaugye csakakkor alszik haelmegyünk itthonról és hááát mit mondjak látszik a lakáson hogynem volt időm takaritani..már előre rettegek a mai naptól..

amugy napközbe tündéri kisfiú..csak ezigy nekem nem jóóóóó!!

(A multkor 8 napig reggel 5:15kor kelt nem tudom miért..mindegy volt mennyit aludt délbe vagy mikor feküdtle este..de aztán ezt a "jó" szokást elhagyta)

Bocsha hosszú lett..köszönöm annak aki végig olvassa..

A kérdésem azlenne ez csak átmeneti időszak lehet és hagyjam akkor aludni amikor akar vagy esetleg reggel 7kor ébresszem fel mindennap?Az nagy gonoszság lenne?


2012. aug. 9. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 éves és képzeld ő sem akar aludni délután, egyszerűen szörnyű.

Szerintem nem csak nálunk vannak az alvással problémák, ez a nyomorult időjárás bekavar.

De mi azért nagyjából tartjuk a napirendet, hogy ne szokjon el tőle.

reggel 7-8 között kelünk

2-3-4 óra között alvás( már amikor alszik)

9-10 között lefekvés

Lefekvés előtt kimegyünk szaladgálni, kifárasztani a nagylányt és aránylag egész jól alszik éjszaka.

2012. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!