Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hkm vagyok esn2 napja...

14hkm vagyok esn2 napja hallotam eloszor a pici szivet doplerrel! Ma megint probaltam de nemmtalaltam csak az en hasi aortamat, normalis ez el tud meg bujni a dopler elol?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális.

Nekem a védőnő már vagy hat hónaposan sem tudta megtalálni. 5 percig nyomkodta a hasamat, miközben ott ficergett a gyerek, amikor mondtam neki, hogy akkor most hagyja abba, mert teljesen benyomódott a hasam, és fájt nekem, a baba meg mozgott, és úgy gondoltam, ha mozog, akkor a szíve is biztosan ver...

Legközelebb amikor mondtam a dokimnak, hogy "bénázott a védőnő", akkor ő mondta, hogy nem is olyan könnyű azzal megtalálni...

Szóval ne aggódj!

2011. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordul. Próbáld meg kicsit finoman billegtetni a fejet, szóval változtass a dőlésszögön. Az néha segít.
2011. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt csak azert volt furcsa mert a multkor egybol megtalaltam de lehet most is hallottam csak elbuj elole mert a muotkor is par masodpercig hallottam majd arrebb ment es akkor hagytam nem zavartam! Csak picit megijedtem most!
2011. nov. 25. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A lényeg az, hogy ne parázz. Velem még a 8. hónapban is megesett, hogy alig találtam meg a szívhangot, holott a gyerkőc majd szétrúgta az oldalamat. Na olyankor vált be ez a fejbillegetés.
2011. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szaeintem dobd ki a dopplert ha nem akarsz idegbajt kapni az elkövetkező bő 6 hónapban.


Amúgy teljesen normális. Néha még NST-n sem találják, pedig akkor már jóval nagyobb.

2011. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!