Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 3éves lesz novemberb...

Kislányom 3éves lesz novemberben. Kötelező levinnem a védőnőhöz? Nem elég ha csak az orvoshoz viszem?

Figyelt kérdés
kislányom 8hónapos volt mikor utoljára nálunk volt, illetve az 1-2éves státusz vizsgálaton vittem le. nagyon utálom a védőnőt. a szomszédba rendszeresen kijár, hozzzánk be se néz :( ma mikor jött a szomszédhoz még a fejét is elfordította hogy ne keljen köszönnie..én egy ilyen nőhöz még a gyerekemet se akarom vinni
2012. aug. 16. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felénk kötelező először a védőnőhöz, utána a dokihoz.

Igazából a státuszt a védőnő írja meg, a doki már csak rá néz.A doki elhagyható, kivéve ugye ovikezdésnél az igazolás miatt hogy egészséges.

Sajnos ez ilyen.

2012. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
előre hányok hogy mennem kell hozzá.nem tudom elmondani mennyire a hideg ráz ettől a nőtől :((
2012. aug. 16. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
beszéljél vele hogy miért történik ez? illetve tettél mondtále olyat ami ellenszenvet váltott i
2012. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon meg tudlak érteni.

Az előző védőnőm ilyen volt, a mostani pedig most jött ki az iskolapadból, semmire nem tud válaszolni, amit kérdezek, de közben nagyképűsködik.

Nekem is ellenszenvesek a védőnők, pedig biztos akad köztük jó is, csak úgy látszik mi nem ilyeneket fogtunk ki.

Sajnos kötelező a státuszvizsgálat 3 évesen is, úgyhogy valahogy a fogadat összeszorítva túl kellene esnetek rajta.

Én is ezt teszem.

Örülj neki, hogy legalább otthon nem zaklat.

Az enyém jön ha kell, ha nem és ezt is kénytelen vagyok elviselni, bár már gondolkoztam, hogy lemondok a szolgáltatásairól.

(Gyermekeim kicsik, 22 és 3 hónaposak, ezért jön ilyen gyakran sajnos, meg azért is, mert ő mindent nagykönyv szerint akar csinálni...pff)

2012. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele beszélni...annyira nem zavar hogy nem jön..meg a szomszéddal nagyon jóba van és neki elmondta hogy sok anyunak alapból nem szimpi neki és azzal nem tud jópofa lenni...oké ez nem is baj..de az ilyen minek megy védőnőnek???? én már próbáltam azt is hogy lemondok róla..de a területi vezető védőnő azt mondta az elég macera..nem lehet..így hát marad kedves Ibolya..:/ csak novemberbe kell majd mennem de már most kezdek kilenni tőle..a dokinkat is lecseréltem mert az is elég fura volt..na most ezek ketten egyszerre tartanak tanácsadást..:D hurráá
2012. aug. 16. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem akarom kérdése, hanem kötelező. Nem kell szeretni a védőnőt, ki kell bírni azt a fél órát és kész. Egyébként fura, hogy ok nélkül ilyen legyen valaki a másikkal.
2012. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!