Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki vigyáz a gyerekre (3-9...

Ki vigyáz a gyerekre (3-9 évesig) nyáron, ha anya és apa dolgozik?

Figyelt kérdés

#8 éves #3 éves #nyári felügyelet
2012. aug. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Amig en ovis voltam addig volt osszevont csoport. Mikor iskolas voltam akkor nagynenihez mentem falura mindig 4 hetre es 2 hetre taborba. Ezutan a szulok vettek ki 3 het szabadsgot es mentuk nyaralni meg otthon voltunk es jartunk strandra, tora, piknikezni... Par napot bemehettem anyukamhoz a gyarba es elrajzolgattam, babaztam, kifestoztem amig o dolgozott.

Kisfiamnal majd mas lesz a helyzet. Sajnos nekunk fizetununk kell nyaron valakinek, hogy vigyazzon ra. Nem tudunk mas megoldast.

2012. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyszülők ahol vannak.

Oviban a nagycsoportosokat kötelesek nyáron is fogadni, mert a nevelési év szeptembertől augusztus végéig tart (akkor is ha az oviban azt hazudják a szülőnek, hogy a nagycsoportos nem maradhat). Iskolákban pedig szerveznek napközis tábort, ott csak a kaját kell kifizetni.


Akik megtehetik, azok a gyereket befizetik táborokba.

2012. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a jövő nyártól lesz aktuális, mert idén még itthon voltam a kicsivel. Ha minden jól megy -és miért ne így lenne- akkor a nagyszülők fogják a nyári szünetet vállalni, és persze mi is leszünk szabin.
2012. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-1 hét a szüleimnél (nem egymás után, mert anyás) utána ügyeletes bölcsi. Jövőre ugyanez ovi verzióban. Férjem részéről nincsenek nagyszülők, mi idén nem kaptunk nyáron szabit.
2012. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most még bölcsios a fiam szeptemberig,így csak három hetet kellett megoldani.jövőre húzósabb lesz,mert az oviszünet jóval hosszabb.én egy hetet tudtam szabin lenni,akkor voltunk nyaralni.mivel nem dolgozom minden nap,12 órázom,éjszakázom,így nem kellett minden napra felügyeletet keresni.amikor nappalos voltam,és éjszakás után hogy tudjak aludni,a nagyik vigyáztak rá.előző nap ott aludt náluk.

jövőre elvileg Anyukám megy nyugdíjba,így meg tudjuk majd oldani,egyébként tanár,így otthon volt most nyáron,így tudtuk megoldani.

jövőre úgy intézem,hogy két hétig legyek szabin,kétszer egy hetet,és akkor már nagyobb lesz,egy egész hetet is lehet nagyiknál

nekem viszont iszonyat rossz volt,rendesen depressziós voltam,hogy keveset volt velem.ő jól érezte magát,de azért hiányoztam neki,telefonon minden nap beszéltem vele,kérte is.

ha sulis lesz,megy majd táborokba is

2012. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!