Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok anya lenni.31...

Nem akarok anya lenni.31 vagyok. Előre féltékeny vagyok a gyerekre arra gondolok ö az ellenfelem lenne a férjemmel szemben. Meg mi van ha elhagyna utána én nem tudom felnevelni. Ugy ez gáz? De mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen önző hozzáállással soha ne szülj gyereket...
2011. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
40%
Igen, gáz. keress egy pszihológust, ő majd segít, vagy pedig beszélj az anyukáddal.
2011. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz, szerintem sokat olvasgattál itt - amióta itt nézem a "terhesség után súlyfeleslegem maradt,a férjem rám se néz", "terhességem alatt megcsalt", "a gyerek születése után elhagyott a férjem", "a gyerek születése óta a férjem semmiben sem segít, meg se fogja a saját gyerekét" jellegű kérdéseket, nekem is kevesebb kedvem van az anyasághoz.


De fontos lenne azt végiggondolnod, hogy ezekben az esetekben nem a szegény gyerek a hibás, hanem a bunkó férj.

30/N

2011. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
95%
Nem muszáj mindenkinek gyereket vállalnia, ha te ezeket a dolgokat így érzed, akkor ne szülj gyereket.
2011. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
72%

Mit tegyél? Ne szülj gyereket, amíg ilyen érzések vannak benned. Az, hogy a még meg sem fogant gyerekre ellenfélként nézel tényleg gáz. Azt megérteném, hogy ha félnél a felelősségtől, vagy attól, hogy mi lesz, ha egyedül maradsz a gyerekkel. De, ahogy megfogalmaztad, abból az jön le, hogy neked tényleg nem való gyerek.

De idővel mindenki változhat. Lehet egyszer majd nevetsz azon, hogy ilyen gondoltaid voltak.

2011. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem fordulj pszichológushoz, mert ez nem normális. Nem a hozzáállás, hanem a gondolataid. Ellenfeled lenne a férjeddel szemben?:D Szerinted ugyanúgy lehet szeretni egy gyereket és egy feleséget? Szerinted szexelne is a gyerekeddel?


Fura vagy, az tuti. Nem értem, hogy van párod így..

2011. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor ne szülj. Nem kötelező. Én meg halakat nem akarok tartani, mert nem szeretem őket. Az sem kötelező.
2011. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
88%

13.09 vagyok - és mivel Mo-n a nők kevesebbet keresnek, teljesen jogos a félelmed, hogy egyedülálló anyaként nyomorognál.


De most terhes vagy, vagy csak előre gondolkozol ilyeneken?


A férjed természete, veled való viselkedése alapján van alapod feltételezni, hogy majd ő is ilyen lesz? Ezt gondold végig.


MOndom, nekem ez a furcsa (pedig nem vagyok egy gügyögő gyerekrajongó, de mégis!),hogy a gyerek az, akit előre utálsz - amikor nem ő csalja meg, nem ő alázza meg, nem ő hagyja magára az anyát.


A gyerek születése változás a házasságban, a nő testében, a család életében - a gyereket vállaló férfi ezt előre tudja és vállalja. Sok ilyet láttam a környezetemben,nyugodj meg. Gyereknek meg nem kell gyereket szülni...

2011. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem akarsz anya lenni, akkor senki sem kényszeríthet rá.

Nem mindenki alkalmas rá! Furcsa a hozzáállásod, mert sokan meg gyermeket szeretnének de sajnos nem adatik meg nekik.A férjed tud erről? Vagy azt hiszi minden rendben van és hamarosan lesz gyermeke? Ha nem akarsz azt azért illene(illett volna) elmondani neki. De mégis mire lennél féltékeny? ilyet még nem is hallottam!

2011. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

de én már 30 elmultam nem hiszem hogy változna. ami fura 20 évesen meg akartam gyereket. a férjem nem engedi hogy védekezzünk és ha nem ad pénzt én se tudok titokban sem.

na most késik, ezért félek hogy baba van mert melleim is fájnak be vagyok parázva. mégis mit csináljak?

2011. febr. 25. 13:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!