Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy helyezkedett el akinek...

Hogy helyezkedett el akinek nincs segítsége és a férje is 6-18 óráig dolgozik, hogy tudják oviba hordani munka mellett a gyereket?

Figyelt kérdés
Csak mi hárman vagyunk,nincs nagymama és senki aki segíteni tudna az oviba hordásba,na és h-p-ig,8-16-ig lehetetlenség az eladói szakmámmal munkát taálnom. Mit tegyek,milyen gyerekbarát állások vannak?
2012. aug. 16. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a szakmánkban nem sok.Szintén eladó vagyok.Megvan a munkahelyem,jövőre megyek vissza dolgozni,pindurka bölcsis lesz.Szerencsére nekem párom el tudja majd hozni.Mi kétnapozunk,ugyh amikor szabadnapos leszek,nem is megy bölcsibe.Csak így tudjuk megoldani.Esetleg nagyobb kereskedelmi cegeknel erdemes megnezni hatha van vmi reszmunkaidos vagy 8h-s beosztas
2012. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételekkel nem lett volna szabad gyereket vállalni.Remélem a gyereked tanul a hibádból és nem teszi majd ugyanezt,
2014. márc. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sok embernek nem élnek már vagy betegek a szülei,netán vidéken laknak. Akkor ezek az emberek ne legyenek szülők? Egyébként megoldottam a problémát bébiszitterrel.
2014. márc. 18. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed.....
2014. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!