Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leszoktassam a hajnali (kb.4.3...

Leszoktassam a hajnali (kb.4.30) szopizásról 13 hónapos fiamat? Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Adj neki helyette vizet!

Vagy esetleg cumisüvegből tejet,bolti tejet!

2009. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Cumisüveget egyáltalán nem használunk, a tejjel próbálkoztam igaz kakaó formájában már többször is, de sajnos nem jött be.
2009. júl. 23. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Miért akarod leszoktatni?
2009. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Én sem szoktatnám le, nyilván mindenkinek kényelmesebb, ha tovább alszotok, de ő azért ébred fel, mert nagyon szereti és jó is az neki. Bárcsak még én is tudnék szopiztatni. Vacsira is anyatejci van? Az előfordulhat, hogy kevés neki az adag, azért ébred fel korán, vagy nem elég tápláló a tejed... Nálam így kezdődött, egyre többet ébredt a végén az éjjel a gyermekem, és utolsó cseppig adtam nekii, bár nagyon fáradtan, aztán feladtam és jött a babatej. Onnantól fogva átaludta az éjszakát és fejlődni is jobban fejlődött, képzeld, valószínűleg, már nem volt tápláló a tejem és igencsak apadt el egyéves korában. Még ha anyatejes a babád és csak egyszer ébred, add még neki fél 5kor! Az nagyon szuper szerintem! Kitartást!
2009. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hajnalban már szomjas.


Még mindig sokkal kényelmesebb meg szoptatni mint cumisüveget készíteni.

Örüj neki hogy csak egyszer van fenn,17 hónapos fiam mióta ilyen meleg van 4x biztos fönt van éjszaka.

2009. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Este tejpép+anyatej a vacsora. Sajnos a nagy melegben az én fiam is elég nyugtalanul alszik, többször ébred, de ügyesen vissza is alszik. Akkor marad a hajnali szopi amíg tart a tejcsi. Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 27. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!