Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vettetek gyereketeknek oviba?

Mit vettetek gyereketeknek oviba?

Figyelt kérdés
mennyi nacit,felsőt meg ilyeneket,tisztaságit,tornára....meg ami még kell
2012. aug. 21. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
törölközőt, fogkefét, fogkrémet, wcpapírt, egészségügyi betétet, rövidnadrágot, váltásruhát
2012. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel egyébként is kinőtt mindent, így nem csak az ovira vettem. De úgy vettem pólókat pl. hogy akár ovira, akár utcára is jó. Ebből vettem 6-8 darabot, melegítő garnitúrát 4et, plusz melegítő nadrágot 2-t (de azt még akarok vagy 2t). Alsógatyókat vettem még újakat, 3 garnitúrát, azaz 9db-ot. Még zoknik kellenek majd.

Van itthon pici törölköző, azok közül 2 lesz az övé. Vannak azok a fehér Hipp-es pólók, amik még anno a rossmannos csomagban voltak, az lesz a pizsama pólója, pizsama nadrágja van (nálunk kérnek pizsamát).

Vettem már papírzsepit, wc-papírt, szalvétát. Fogkefével, fogkrémmel már betáraztam, az itthon is fogyóeszköz. Tornára cipőt még nem vettem, majd szeptember közepén, mert nálunk csak októberben kezdik a foglalkozásokat, addig van a beszoktatás folyamatosan a kicsiknek (vegyes csoportok vannak nálunk). Ágynemű is van itthon, amit befogtunk ovira, a nyári szandija lesz a benti cipője.

2012. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészségügyi betétet?
2012. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!