Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok étrendkiegészítőt...

Ajánlanátok étrendkiegészítőt a 4 évesemnek, amiben minden szükséges vitamin + omega 3 is benne van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcs, zöldség, hal.

Ha vegyileg gyártottra gondolsz, esetleg Cebion multi, de olyan, amiben vitamin is, meg omega3 is van, nem ismerek. Esetleg bármely vitaminszirup és heti két-háromszor halfilé, rántva, roston, halrudacskák, olajos hal.

2012. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok neki műanyagot adni. Nem eszi sem a halat, sem a zöldséget.
2012. aug. 22. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben én is adtam "műanyagot", semmi eredménye, sőt még betegesebb lett. Aztán kérdeztem a gyerekorvost, hogy mit adjak, azt mondta bármelyik jó. Ránéztem az asszisztensnőre, ő meg rázta a fejét. Erre megkérdeztem ,hogy mi a véleménye. Azt mondta, hogy az ő gyerekei is nagyon betegesek voltak és el kellett döntenie, hogy gyógyszerre költi a pénzt vagy vitaminra. Mivel a gyógyszert muszáj volt megvenni (pl antibiotikum, köptető stb) már nem jutott pénz viaminra. De nagyon odafigyelt, hogy változatosan főzzön, mindig legyen friss zöldség, gyümölcs előttük. És csodák csodájára egy idő múlva elkezdtek rendesen enni mindenfélét. Azzal magyarázta, hogy amíg megkapták a vitaminokat mesterséges formában, addig a szervezetnek nem volt "étvágya" a természetes vitaminokhoz. De amikor kiürültek a mesterséges cuccok és mindig előttük volt az egészséges kaja egy idő után rászoktak. Később ezt a teóriát megerősítette az allergológusunk is. Ő a 100%-os gyümölcslevekre és főzelékekre esküdött.

Az omega 3-mal amúgy is kétkedő vagyok, mármint a mesterséges formájával. Valaki ismer valakit aki okosabb lett tőle? Sose tudjuk meg, hogy ha nem szedte volna milyen lett volna.

2012. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A kérdésedre válaszolva, mert nem mindenki ezt teszi. Én a következőket adom. G3 juice és Optimum Omega. 2,5 éves a kisfiam. Ja és mindenevő ( karfiol kivétel ) egyébként, csak sajnos ez ma már nem elég. Ha bármi kérdésed van írj szívesen válaszolok.
2012. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!