Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenésre mit tanácsoltok?

Hasmenésre mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Voltunk dokinál,meg már előtte is adtam neki normaflort meg a hipp ors-t hasmenésre,de nem javul a helyzet és ami aggaszt,hogy kicsit nyálkás a széklete, amúgy 1 éves kislányomnak.A doki azt mondta nem kell diétáznia,csak az amúgy is hajtós kajákat kerüljük.Tejet,tejterméket nem adok neki,csak mildibés babatejet.Valamit muszáj adnom,mert gyümit se eszik,banánt se,ami fogna.Tegnap meg ma már smektát kevertem a babatejbe,úgy megitta.Kb 3-4-szer van széklete,nem túl híg,de a normálistól messze van.Hétfőn visszaviszem az orvoshoz,de hátha van vmi jó tippetek.
2009. júl. 25. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, mindent jól tettél. Amíg van kedve enni, inni, nincs nagy baj. A javulás elhúzódhat 3 napig is.

Nálunk még a mák (mákos kalács, mákos-bögrés süti, mákos tészta) ilyenkor az adu. Egyévesnek is adható.

2009. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Fog még a krumpli, a főtt rizs. Ha van hozzá gusztusod, a párizsi is, de a sovány, nem sós, zsíros sonka, pl. Delco pulykasonka is jó, hogy azért húst is kaphasson.
2009. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!