Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenésre adtok valamit vagy...

Hasmenésre adtok valamit vagy szokott a doki adni a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2,5 éves. Ma amikor mentem érte a bölcsibe, mondták, hogy elég híg volt 2x a kakija. Itthon már 3x volt hasmenése. De ugye ma már nem volt doki, holnap délután lesz. Van itthon Smecta por. De azt halottam, hogy inkább hagyjuk kiürülni a vírust, ne gátoljuk meg.

De jön a 2 rágófoga is egyszerre, és akkor is szokott hasmenése lenni.


2011. okt. 11. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nolmaflor.Azzal nem árthatsz neki és tényleg nagyon jó hasmenésre.Nekünk a doktornő mindig azt ad.lehet kapni recept nélkül és nincs ize.Simán megisszák egy kis vizzel
2011. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Széntabletta
2011. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a normaflor szokott beválni. Smectát nem adok neki és semmi más hasfogót mert a dokink is azt mondta, hogy tisztulni kell olyankor.
2011. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak normaflórt javasolt. Szintén a doki mondta , hogy a foga miatt nem mehet a hasa. Sajna most van egy ilyen járvány, ezért nagyon viggyázz rá.
2011. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ötnél többször megy akkor kell a hasfogó amúgy elég a normaflor.
2011. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. éjjelre adtam neki Smectát, felét meg itta. Nem akartam így neki menni az éjszakának, hiszen ha nem ébred fel rá, teljesen felmarná a fenekét rövid időn belül.
2011. okt. 11. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondja a dokim, hogy hasfogót hasmenésre (pláne, ha vírusos) nem szabad adni, mert csak elfedi a tüneteket és a bacik tovább szaporodnak a bélrendszerben, majd sokkal erősebben törnek ki.

A Normafloret nem szeretem, mint probiotikum, mert szerintem sz@rt se ér. Most van túl a lányom (és az egész család) egy ilyen víruson. Mi lactoprotektet ettünk (ez pre és probiotikum), de korábban bevált még a protexin, probinul és prokid. A legjobban a prokid éri meg, mert az egy egész téli szezonra kitart.

2011. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!