Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereket érdemes...

3 éves gyereket érdemes elvinni moziba 3D mesére?

Figyelt kérdés
Csingiling - A szárnyak titka című mesét szeretnénk megnézni, de csak 3D-ben vetítik. Szerintetek a szemüveget fel tudja venni a 3 éves lányom?
2012. aug. 26. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM


Egy 3 éves gyereket semmilyen mozifilmre nem kellene elvinni, nem a szemüveg miatt.

2012. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha otthon végig ülő ezeket a meséket, akkor igen!
2012. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez gyerektol fugg:) a kisfiam 2 eves kora ota kepes akar ket hosszu meset is vegignezni egyulteben. Moziban is voltunk vele mar hamar, imadta. Viszont a kislanyom 3 eves mult es meg most sem koti le igazan.

Ha otthon vegignezi, szereti, akkor megprobalkozhatsz a 3d-vel:))

2012. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nyugis gyerek, akkor 4 évesen már beültetheted egy mozira, de ha izgága, akkor még korai akkor is.
2012. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyerek függő.:) Én elég izgága gyerek voltam, de 4 évesen be lettem ültetve moziba és engem annyira lekötött, hogy meg se mozdultam.:)
2012. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na meg a filmtől is függ. a táncoló talpakon unatkoztak a gyerekeim, a micimackót meg végig szájtátva lesték:)
2012. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3D-t a gyerekek nem nézhetnek. Asszem 6 éves kortól szabad nézniük.
2012. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!