Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi előtt mennyi időt...

Bölcsi előtt mennyi időt érdemes a beszoktatásra fordítani úgy, hogy nem az én kényelmemet nézem, hanem a gyermek érdekei a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
Az én kényelmemmet úgy értettem,hogy majdnem két hónap bent maradt szabim van összesen ,de nem szeretném lepasszolni a gyerekemet ,csak ,mert hivatalosan már dolgozom .
2012. aug. 28. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 hét elég, mert ha sokat mész vele, akkor azt veszi természetesnek, hogy te is ott vagy vele mindig!
2012. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi bölcsinkben 2 hét volt a beszoktatás, egy több éve kialakult "forgatókönyv"-ük van már erre. Azaz első nap együtt 1-2 óra, utána fokozatosan 1 étkezés, 2 étkezés, szülő nélkül otthagyni rövid időre majd hosszabbra,... végül a benn alvás. Szóval nem azt nézték, hogy anyukának mennyi szabija vagy ideje van, hanem le van szabályozva az egész. Viszont azt megteheted, hogy ha van 2 hónap szabid, akkor csak a 2. hónapban kezditek meg a beszoktatást, aztán még marad 2 heted, amikor már jár a bölcsibe, de te még otthon vagy. Akár beteg is lehet (persze, ne legyen, de azért be kell kalkulálni), akkor jól fog jönni, hogy van még egy csomó szabid, nem kell egyből táppénzre menned.
2012. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
detto,mint a második válaszoló.nálunk be is jött,beteg lett,így nem kellett a munkát egyből táppénzzel kezdeni
2012. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!