Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodakezdés előtt mennyi...

Óvodakezdés előtt mennyi idővel kezdted el tudatosan felkészíteni rá gyermekedet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Most kezdtem a "felkészítést", október 1-el kezdi. (előtte is járt közösségbe.)
2012. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Májusban volt a beiratkozás, decemberben kezdte, szóval kb fél évig meséltem neki róla. Könyvekből és magamtól is.
2012. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly szeptemberben kezdték az ovit a gyerekeim, és előtte nyáron sokat beszéltünk róla. Van egy játszótér az ovi mellett, oda is sokat jártunk.
2012. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel már a májusi beiratkozásra is vinni kellett a gyereket, így már azelőtt beszélgettünk, hogy ősszel megy oviba, ahol sok gyerek lesz, sokat fognak játszani, meg tanulni. Jövőhéten kezd, így már tudja, mi vár rá, egész nyáron beszélgettünk róla, sokszor elmentünk az ovi felé.
2012. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!