Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy éve szobatiszta, és most...

Egy éve szobatiszta, és most hetek óta becsurog az eleje a bugyiba. Óvodakezdés hamarosan, mit tehetnék, hogy hamarabb szóljon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Velük ugyanez a helyzet.


A bugyiba becsurgatja az elejét a fiam, pedig már három éves. Előtte nagyon ügyesen ment el és bilizett, de most nekem se szól időben. Bepisil s átázik a bugyija és a nejlon harisnyája.

2012. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne egy vizelet vizsgálatot csináltatni, lehet felfázott, vagy pl strandon összeszedett valamit. De inkább az a valószínű, hogy az ovi miatt stresszel.

Ha csak pici csurog be azzal az oviban nem foglalkoznak. egyébként meg nem tudom otthon mennyit iszik, de lehet az oviban csak az étkezésekkor fog inni és akkor nem kell olyan sűrűn pisilni neki. Amúgy meg az ovónők alvás, evés stb előtt rendszeresen elküldik őket, ha szól ha nem.

Első válaszolónak: Nejlon harisnya fiúnak? Még lánynak se ilyen melegben!

2012. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én óvónő vagyok és elég gyakori az oviban a bepisilés, főleg a kiscsoportosoknál
2012. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!