Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jön az ősz/tél! Mit vegyek a...

Jön az ősz/tél! Mit vegyek a (jelenlegi) 14 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés

Cipőt, csizmát mindenképp veszek újat.



Lesz jövőhéten nálunk börze és ruhákból is beakarok vásárolni.

Overált biztos veszek 2-t, de nem tudom, hogy mit kéne még.


2012. szept. 2. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sapka sál kesztyű, harisnya, vastag zokni! Garbó, polár vagy kötött pulcsi, bélelt nadrág! Gumicsizma!
2012. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

-hosszú ujjú bodyk, esetleg ha kapsz garbósat is 1-2dbot.


-harisnyagatyó, bár én inkább szerettem a cicanadrágot, leggingset, mert azok teljesen pamutok, míg a harisnyák általában kevertek, meg levettem róla az overált, és akkor már ne harisba legyen, a leggings sztem csinibb, de ez részletkérdés..:-)


-Olyan overálokat vegyél, ami "tökig", vagy még tovább lehúzható, mert ha nem, akkor nagyon nehéz le-felvenni róla a meleg lakásban, csak hiszti a vége. és arra nagyon figyelj, hogy most nő mint a gomba, mire szükség lesz rá, tuti nő vagy 3-4-5cm-t, ezt számold rá.

A másik, hogy általában a vízállós anyagúakban nagyon nehezen mozognak, mert merevek. vegyél 1 vízállósat hó/sár esetére, és egy olyat ami puhább anyagból van.


-vékonyan bélelt mellényke puha anyagból. őszre szuper, mikor még nincs olyan hideg, és én télen mikor durván hideg volt, aláadtam a kabátnak is.


-pulcsiból én a kardigánokat jobban csípem, könnyebb ráadni, praktikusabb, ha bementek vhová, ki lehet gombolni, patentolni..:-)



-őszre kantáros gatyót, de ne béleltet, mert én azt tapasztaltam, hogy ha bementünk vhová, a gyerekről szakadt a víz. Inkább haris/leggings+kantáros gatyó, amit le tudsz venni róla.


sapi mindenképp megkötős, sál, kesztyű vízálló, mert állatira izgatja majd a hó, meg a sár...:-)))

2012. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!