Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is rosszul volt...

Más gyereke is rosszul volt az MMR oltástól?

Figyelt kérdés

Én be se akartam adatni, de ugye kötelező...

Elhúztam 4 hónapig hogy addig is erősödjön az immunrendszere és nem engedtem mellé beadni a perevenart.


Nem lázas, de rosszul alszik, hol sír hol röhögcsél, és karikás a szeme.

Szörnyű ezt látni.


hétfőn lesz 1 hete, hogy megkapta, már előre félek, hogy lázas lesz-e.


2012. szept. 2. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
3 napon belül lázasodhat be az oltástól.
2012. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az MMR oltas utan akkar a 7-10 napon is jelentkezhetnek tunetek. Az en kisfiam egy picit belazasodott a 7-dik napon es akkor hivtam fel a dokit aki mondta, hogy bizony 7-10 nap. Van akinek jobban van akinek egyaltalan nem viseli meg az immunrendszeret. Vegulis egy legyengitett virusrol van szo. Kisfiamnal a laz csak masfel napig tartott. Este nurofennel csillapitottam neki mert akkor felment 39 fokra de napkozben csak 38-38.2 volt igy azt nem csillapitottam mert nem volt szamara kenyelmetlen. Masnap delelott 38 volt, delutan meg ismet 38.2 korul de utanna mintha elvagtak volna es estere mar nem ment fel. Ezert irtam, hogy olyan masfel napig volt lazas. Kisfiam az MMR es az agyhartya gyuladas masodik dozisat egyszerre kapta 12 honaposan (kulfold). Azota mar 31 honoapos es semmi baja.
2012. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem belázasodott az MMR után kb 10 nappal. Nem volt vészes, vártuk is, számítottunk rá. 1-2 napig voltak lázasok.
2012. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
max nyügös volt .
2012. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos a lányom nagyon rosszul van.rá sem lehet ismerni

nem is kellett volna beadatni.

Soha nem fog már több oltást kapni, csak jöjjön rendbe

2012. szept. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!